Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sølv - for Apple iPhone 16

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685003875
Pris fra 108 krtil 289 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sølv - for Apple iPhone 16 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass CARE by PanzerGlass Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16
108 kr
Til butik
PanzerGlass CARE by PanzerGlass Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 billede

Produktinformation

One of our most anticipated new products is finally available! Every angle and corner has been drop-tested at 4.8 meters. Made from recycled plastic, this case offers phenomenal protection, wireless charging, and MagSafe compatibility, and includes our 1 Year Anti-Yellowing guarantee – no questions asked. This slim, light-weight protective kickstand case offers everything you want is a phone case. It’s practical design features a versatile kickstand for hands-free viewing, both vertical and horizontal. Now you – or your kids – can FaceTime, stream series, watch movies, and do yoga with ease, any where, any time … and hands free. It even includes enhanced camera protection to safeguard your selfies and photos. DARE TO CARE, CARE is a playful and protective international tech and lifestyle brand featuring a range of products created using the highest quality materials and influenced by fashion, art, and music. We care about people and the world we live in. We care, about sustainability and self-expression. And, we care about tech and extending its lifetime. So protect your tech in style and show the world you CARE.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685003875
Varenr.: D10369
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover med MagSafe PanzerGlass CARE - sølv/gennemsigtig til iPhone 16
-38%119 kr
Før 192 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover med MagSafe PanzerGlass CARE - sølv/gennemsigtig til iPhone 16 billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - sølv, gennemsigtig - for Apple iPhone 16Få ultimativ beskyttelse af din mobil. Faldtestet på alle hjørner og vinkler fra 4,8 meters højde. Fremstillet af genanvendt plastik. Trådløs opladning og MagSafe-kompatibel. 1 års garanti mod gul misfarvning – uden forbehold og undtagelser.Testet op til 4,8 meterTestet fra en faldhøjde på 4,8 meter.Genanvendt plastLavet af 100% genanvendt plast.MagSafe-kampatibelEr 100 % kompatibel med MagSafe, så du kan oplade din enhed trådløst.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.Fuld adgang til alle funktionerBeskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper.Ændrer ikke farve over tidSpecialdesignet til at undgå farveændringer over tid.GenereltFarve: Sølv, gennemsigtigMateriale: Genbrugt plastikPakkedetaljer: HængeboksProduktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastikBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: Ridseresistentgulningsbeskyttelsedropbeskyttelse

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.08g
EAN: 5715685003875
Varenr.: 1811113
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Silver Kickstand & MagSafe iPhone 16 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone
129 kr
Til butik
PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Silver Kickstand & MagSafe iPhone 16 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass Beskyttelsescover Slv Gennemsigtig til Apple iPhone 16 Beskyttelsescoveret fra CARE by PanzerGlass er designet til at beskytte din Apple iPhone 16 mod stød og ridser, samtidig med at det forbliver elegant og slankt. Det gennemsigtige m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 5715685003875
Varenr.: 78081
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE by Feature Case Transparent w. Silver Kickstand & MagSafe iPhone 16 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16
130 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover med MagSafe PanzerGlass CARE - sølv/gennemsigtig til iPhone 16
-34%139 kr
Før 212 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Case Feature Silver Kickstand & MagSafe iPhone 16
-21%259 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sølv - for Apple iPhone 16
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sølv - for Apple iPhone 16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sølv - for Apple iPhone 16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK108 kr157 krKøb
2Boligcenter DK119 kr119 krKøb
3Ultrashop129 kr129 krKøb
4CompuMail DK130 kr130 krKøb
5Vivas DK139 kr208 krKøb
6Proshop DK259 kr298 krKøb
7CS MEGASTORE DK289 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sølv - for Apple iPhone 16

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sølv - for Apple iPhone 16 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sølv - for Apple iPhone 16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sølv - for Apple iPhone 16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026108 kr4 kr (4%)
11. apr. 2026112 kr17 kr (13%)
8. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026130 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026129 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026130 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026129 kr1 kr (1%)
12. mar. 2026130 kr1 kr (1%)
3. mar. 2026129 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026130 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret