Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 16 Plus

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685003844
Pris fra 194 krtil 289 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 16 Plus og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass CARE Kickstand Sort til Apple iPhone 16 Plus
194 kr
Til butik
PanzerGlass CARE Kickstand Sort til Apple iPhone 16 Plus billede

Produktinformation

Testet op til 4,8 meter, Testet fra en faldhøjde på 4,8 meter. Genanvendt plast, Lavet af 100% genanvendt plast. MagSafe-kampatibel, Er 100 % kompatibel med MagSafe, så du kan oplade din enhed trådløst. FSC -mærket emballage, Leveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes. Beskytter i tilfælde af tab, Beskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens ""hov-jeg-tabte-lige-min-enhed""-uheld. Ridsefast, Beskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer. Stødabsorberende, Beskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen. Længere levetid, Passer på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den. Fuld adgang til alle funktioner, Beskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper. Ændrer ikke farve over tid, Specialdesignet til at undgå farveændringer over tid. Designet for: Apple iPhone 16 Plus, Farve: Sort, gennemsigtig, Materiale: Genbrugt plastik, Produktbeskrivelse: CARE by PanzerGlass - bagsidecover til mobiltelefon, Produktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastik, Produkttype: Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685003844
Varenr.: D10324
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass CARE Kickstand sort til iPhone 16 Plus
199 kr
Til butik
Mobilcover PanzerGlass CARE Kickstand sort til iPhone 16 Plus billede

Produktinformation

PanzerGlass CARE Feature Case Kickstand - Bagsidecover til mobiltelefon - med støtteben - MagSafe-kompatibilitet - Gennemsigtig / Sort - for Apple iPhone 16 PlusFå ultimativ beskyttelse af din mobil. Faldtestet på alle hjørner og vinkler fra 4,8 meters højde. Fremstillet af genanvendt plastik. Trådløs opladning og MagSafe-kompatibel. 1 års garanti mod gul misfarvning – uden forbehold og undtagelser.Testet op til 4,8 meterTestet fra en faldhøjde på 4,8 meter.Genanvendt plastLavet af 100% genanvendt plast.MagSafe-kampatibelEr 100 % kompatibel med MagSafe, så du kan oplade din enhed trådløst.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.Fuld adgang til alle funktionerBeskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper.Ændrer ikke farve over tidSpecialdesignet til at undgå farveændringer over tid.GenereltFarve: Sort, gennemsigtigMateriale: Genbrugt plastikPakkedetaljer: HængeboksProduktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastikBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: Ridseresistentgulningsbeskyttelse

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.09g
EAN: 5715685003844
Varenr.: 1817665
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass CARE Kickstand sort til iPhone 16 Plus
219 kr
Til butik
Mobilcover PanzerGlass CARE Kickstand sort til iPhone 16 Plus billede

Produktinformation

PanzerGlass CARE Feature Case Kickstand - Bagsidecover til mobiltelefon - med støtteben - MagSafe-kompatibilitet - Gennemsigtig / Sort - for Apple iPhone 16 PlusFå ultimativ beskyttelse af din mobil. Faldtestet på alle hjørner og vinkler fra 4,8 meters højde. Fremstillet af genanvendt plastik. Trådløs opladning og MagSafe-kompatibel. 1 års garanti mod gul misfarvning – uden forbehold og undtagelser.Testet op til 4,8 meterTestet fra en faldhøjde på 4,8 meter.Genanvendt plastLavet af 100% genanvendt plast.MagSafe-kampatibelEr 100 % kompatibel med MagSafe, så du kan oplade din enhed trådløst.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.Fuld adgang til alle funktionerBeskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper.Ændrer ikke farve over tidSpecialdesignet til at undgå farveændringer over tid.GenereltFarve: Sort, gennemsigtigMateriale: Genbrugt plastikPakkedetaljer: HængeboksProduktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastikBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: RidseresistentgulningsbeskyttelsedropbeskyttelsestødresistentMagSafe-kompatibilitet: JaMaks. højde for dropbeskyttelse: 4.8 mOmslagsfunktioner: StanderfunktionOmslagstype: BagsidecoverOverensstemmelsesstandarder: FSCType: BeskyttelsescoverOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Apple iPhone 16 Plus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.09g
EAN: 5715685003844
Varenr.: 1817665
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass CARE Kickstand Sort til Apple iPhone 16 Plus
229 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Care By Panzerglass - Iphone 16 Plus - Cover - Gennemsigtig Sort
239,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE Kickstand Sort til Apple iPhone 16 Plus
243 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Case Feature Black Kickstand & MagSafe iPhone 16 Plus
-21%259 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 16 Plus
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 16 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 16 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK194 kr243 krKøb
2Boligcenter DK199 kr199 krKøb
3Vivas DK219 kr288 krKøb
4Ultrashop229 kr229 krKøb
5Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
6CompuMail DK243 kr243 krKøb
7Proshop DK259 kr298 krKøb
8CS MEGASTORE DK289 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 16 Plus

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 16 Plus i 173 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 243 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 16 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 16 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026194 kr2 kr (1%)
23. maj 2026196 kr1 kr (1%)
20. maj 2026197 kr1 kr (1%)
16. maj 2026198 kr2 kr (1%)
8. maj 2026196 kr1 kr (1%)
7. maj 2026195 kr1 kr (1%)
6. maj 2026196 kr1 kr (1%)
4. maj 2026195 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026196 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026195 kr34 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret