Gå til hovedindhold

PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685026799
Pris fra 259 krtil 335 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Feature Case Transparent w. Kickstand & MagSafe iPhone 17
-21%259 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CARE by PanzerGlass Feature Case Transparent w. Kickstand & MagSafe iPhone 17 billede

Produktinformation

Få ultimativ beskyttelse af din mobil. Faldtestet på alle hjørner og vinkler fra 3,6 meters højde. Fremstillet af genanvendt plastik. MagSafe kompatible og 1 års garanti mod gul misfarvning - uden forbehold og undtagelser. Det ultratynde og lette Kickstand cover er alt, hvad du drømmer om. Et af vores mest efterspurgte covere, der nu er tilgængeligt igen. Praktisk design med en ekstra feature til håndfri visning - både vertikalt og horisontalt. Gør det nemt for dig og dine børn at facetime, streame og se film - eller måske yogaundervisning. Håndfrit og hvor som helst. Giver dig desuden ekstra god beskyttelse af kameraet. DARE TO CARE Care er et internationalt livsstils- og techbrand, kendt for sit legende og ansvarlige design. Skabt af de bedste materialer og inspireret af de nyeste trends inden for mode, kunst og musik. Med CARE tager vi ansvar for mennesker og den verden, vi lever i. Vi understøtter bæredygtighed og dit personligt udtryk - og forlænger dine enheders holdbarhed. Opgrader din mobil til en stilsikker og godt beskyttet accessory. Vis verden, at du tager ansvar. Dare to care.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: CR33770
EAN: 5715685026799
Varenr.: 3390636
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass CARE Feature Case Transparent Kickstand til iPhone 17
-14%279 kr
Før 324 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Care Feature Case Kickstand/magsafe Iphone 17 Transparent
294 kr
Til butik
Panzerglass Care Feature Case Kickstand/magsafe Iphone 17 Transparent billede

Produktinformation

Transparent cover med antigulning holder iPhone 17 klar over tid Indbygget MagSafe-ring justerer opladere og tilbehør til iPhone 17 Udklappeligt metalstativ giver stabil visning i liggende format og opkald 46 g let profil balancerer beskyttelse med nem daglig brug Fremstillet af 100 % genanvendt PC fra forbrugerplast, GRS-certificeret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Covers & etuier
Artikel nr.: CR33770
EAN: 5715685026799
Varenr.: 5020058687
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass CARE Feature Case Transparent Kickstand til iPhone 17
-13%299 kr
Før 344 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17
302 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CARE by PanzerGlass® Feature Case Transparent Kickstand iPhone 17
319 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CARE by PanzerGlass® Feature Case Transparent Kickstand iPhone 17
335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK259 kr298 krKøb
2Boligcenter DK279 kr279 krKøb
3Dustin DK294 kr380,25 krKøb
4Vivas DK299 kr368 krKøb
5Teknikproffset DK302 kr351 krKøb
6Ultrashop319 kr319 krKøb
7CompuMail DK335 kr335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 257 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026259 kr20 kr (7%)
5. maj 2026279 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026281 kr13 kr (4%)
29. apr. 2026294 kr13 kr (5%)
26. apr. 2026281 kr13 kr (4%)
22. apr. 2026294 kr13 kr (5%)
14. apr. 2026281 kr22 kr (8%)
30. mar. 2026259 kr22 kr (8%)
14. mar. 2026281 kr13 kr (4%)
7. mar. 2026294 kr13 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret