Gå til hovedindhold

PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685026799
Pris fra 279 krtil 335 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259 kr 18. maj

Sammenlign priser på PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass CARE Feature Case Transparent Kickstand til iPhone 17
-14%279 kr
Før 324 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover PanzerGlass CARE Feature Case Transparent Kickstand til iPhone 17 billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass® Feature Case Transparent w. K...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.08g
EAN: 5715685026799
Varenr.: 1815705
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Care Feature Case Kickstand/magsafe Iphone 17 Transparent
294 kr
Til butik
Panzerglass Care Feature Case Kickstand/magsafe Iphone 17 Transparent billede

Produktinformation

Transparent cover med antigulning holder iPhone 17 klar over tid Indbygget MagSafe-ring justerer opladere og tilbehør til iPhone 17 Udklappeligt metalstativ giver stabil visning i liggende format og opkald 46 g let profil balancerer beskyttelse med nem daglig brug Fremstillet af 100 % genanvendt PC fra forbrugerplast, GRS-certificeret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Covers & etuier
Artikel nr.: CR33770
EAN: 5715685026799
Varenr.: 5020058687
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass CARE Feature Case Transparent Kickstand til iPhone 17
-13%299 kr
Før 344 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17
301 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CARE by PanzerGlass® Feature Case Transparent Kickstand iPhone 17
319 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Feature Case Transparent w. Kickstand & MagSafe iPhone 17
329 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CARE by PanzerGlass® Feature Case Transparent Kickstand iPhone 17
335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK279 kr279 krKøb
2Dustin DK294 kr380,25 krKøb
3Vivas DK299 kr368 krKøb
4Teknikproffset DK301 kr350 krKøb
5Ultrashop319 kr319 krKøb
6Proshop DK329 kr368 krKøb
7CompuMail DK335 kr335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 257 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026279 kr20 kr (8%)
18. maj 2026259 kr20 kr (7%)
5. maj 2026279 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026281 kr13 kr (4%)
29. apr. 2026294 kr13 kr (5%)
26. apr. 2026281 kr13 kr (4%)
22. apr. 2026294 kr13 kr (5%)
14. apr. 2026281 kr22 kr (8%)
30. mar. 2026259 kr22 kr (8%)
14. mar. 2026281 kr13 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret