Gå til hovedindhold

Pandelampe med høj ydeevne - Varta Indestructible H20 Pro

VartaCentral styring af hjemmetEAN: 4008496987177
Pris fra 96 krtil 239 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 143 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pandelampe med høj ydeevne - Varta Indestructible H20 Pro og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Indestructible H20 Pro
96 kr
Til butik
VARTA Indestructible H20 Pro billede

Produktinformation

Lommelygte til hovedet, LED, 2-modus, 4 W

Produktspecifikationer

Mærke: VARTA
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 17732101421
EAN: 4008496987177
Varenr.: 3077067
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Indestructible H20 Pro Lommelygte til hovedet 4W
114 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pandelampe Indestructible H20 PRO, 3AAA - Varta
126 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta Indestructible H20 Pro
-27%131 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PANDELAMPE INDESTRUCTIBLE H20 PRO, 3AAA
145,81 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pandelampe indestructible h20 pro, 3aaa
160 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Varta Pandelygte PRO H20
187,59 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Varta Indestructible H20 Pro - Pandelampe
-50%223,95 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Varta Indestructible H20 Pro - Pandelampe
-50%223,95 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Varta Indestructible H20 Pro - Pandelampe
-50%223,95 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Varta Indestructible H20 Pro - Pandelampe
223,95 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Varta Indestructible H20 Pro - Pandelampe
223,95 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
Varta Indestructible H20 Pro - Pandelampe
223,95 kr
Til butik
Gå til Specialkamera.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pandelampe med høj ydeevne - Varta Indestructible H20 Pro
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pandelampe med høj ydeevne - Varta Indestructible H20 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pandelampe med høj ydeevne - Varta Indestructible H20 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK96 kr135 krKøb
2CompuMail DK114 kr114 krKøb
3WATTOO.DK126 kr126 krKøb
4Teknikproffset DK131 kr180 krKøb
5EL-GROSSISTEN145,81 kr145,81 krKøb
6MaintainIt160 kr160 krKøb
7Hertels Boresko187,59 kr187,59 krKøb
8Outmore.dk223,95 kr223,95 krKøb
9MAXiPRO223,95 kr223,95 krKøb
10Arbejdslamper.dk223,95 kr223,95 krKøb
11Lommelygtesalg.dk223,95 kr223,95 krKøb
12Pande-lampe.dk223,95 kr223,95 krKøb
13Cykel-lygter.dk223,95 kr223,95 krKøb
14Specialkamera.dk239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pandelampe med høj ydeevne - Varta Indestructible H20 Pro

PriceData har fulgt prisen på Pandelampe med høj ydeevne - Varta Indestructible H20 Pro i 173 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Pandelampe med høj ydeevne - Varta Indestructible H20 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Pandelampe med høj ydeevne - Varta Indestructible H20 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202696 kr15 kr (14%)
1. maj 2026111 kr6 kr (6%)
2. mar. 2026105 kr7 kr (7%)
17. feb. 202698 kr2 kr (2%)
9. feb. 202696 kr19 kr (17%)
17. jan. 2026115 kr13 kr (13%)
13. jan. 2026102 kr2 kr (2%)
3. jan. 2026100 kr4 kr (4%)
31. dec. 202596 kr21 kr (18%)
22. dec. 2025117 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret