Gå til hovedindhold

Panasonic Eltandbørste EW-DM81-W503 - tooth brush - white

PanasonicMundplejeEAN: 5025232846153
Pris fra 144,88 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 74,12 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Panasonic Eltandbørste EW-DM81-W503 - tooth brush - white og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144.88 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic EW-DM81-W503 - Tandbørste - hvid
144,88 kr
Til butik
Panasonic EW-DM81-W503 - Tandbørste - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Elektriske tandbørster
Farve: 1
Artikel nr.: EW-DM81-W503
EAN: 5025232846153
Varenr.: 4882474
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Panasonic Hvid Tandbørste EW-DM81-W503
154 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic Eltandbørste EW-DM81-W503 - tooth brush - white
181 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Panasonic EW-DM81-W503 elektrisk tandbørste - hvid
-37%189 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panasonic EW-DM81-W503 elektrisk tandbørste - hvid
-34%209 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Panasonic Hvid Tandbørste EW-DM81-W503
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic Eltandbørste EW-DM81-W503 - tooth brush - white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic Eltandbørste EW-DM81-W503 - tooth brush - white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK144,88 kr183,88 krKøb
2CompuMail DK154 kr154 krKøb
3Proshop DK181 kr220 krKøb
4Boligcenter DK189 kr189 krKøb
5Vivas DK209 kr278 krKøb
6Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic Eltandbørste EW-DM81-W503 - tooth brush - white

PriceData har fulgt prisen på Panasonic Eltandbørste EW-DM81-W503 - tooth brush - white i 163 dage. Laveste pris i perioden er 144,88 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 144,88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Panasonic Eltandbørste EW-DM81-W503 - tooth brush - white. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Panasonic Eltandbørste EW-DM81-W503 - tooth brush - white de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026144,88 kr4,75 kr (3%)
20. maj 2026149,63 kr5,55 kr (4%)
13. maj 2026155,18 kr32,82 kr (17%)
13. apr. 2026188 kr6 kr (3%)
6. apr. 2026194 kr5 kr (3%)
30. mar. 2026199 kr13 kr (6%)
27. mar. 2026212 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026211 kr3 kr (1%)
24. mar. 2026214 kr3 kr (1%)
23. mar. 2026211 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret