Gå til hovedindhold

Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - sort tandbørstesæt

PhilipsMundplejeEAN: 8710103938040
Pris fra 1.487 krtil 1.859 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 372 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.412 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - sort tandbørstesæt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1487 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 Tandbørstesæt Sort
1.487 kr
Til butik
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 Tandbørstesæt Sort billede

Produktinformation

Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - Tandbørstesæt - trådløs - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX9914/54
EAN: 8710103938040
Varenr.: 999923045
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000
1.495 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - sort tandbørstesæt
1.799 kr
Til butik
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - sort tandbørstesæt billede

Produktinformation

Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - Tandbørstesæt - trådløs - sortGenereltAntal hastighedsindstillinger: 3Farve: SortKategori: OralplejeProdukttype: Tandbørstesæt - trådløsElektriske tandbørsterAntal børstestilstande: 4Børstetilstande: Renhvid+dybderens+tandkødssundhedEgenskaber: Intervaltimer, vibrerende håndtagReservebørstekompatibilitet: Let klik-på børstehovederIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: Batteriniveau, reservebørstehovederSmartphone-kompatibel: JaInternet of Things (IoT)Kommunikationsteknologi: BluetoothUnderstøttet værtsenhedsplatform: iOS, AndroidDiverseInkluderet tilbehør: Tandbørstehåndtag x 2 | C3 Premium Plaque Defence-børstehoved x 2 | Glasoplader | Opladningsstation x 2KraftBateriopladning: JaBatteriteknologi: LitiumionBatteritid: Op til 2 ugerSpænding: 110 - 220 VStrømforsyning: BatteriProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandpleje
Vægt: 1.22g
EAN: 8710103938040
Varenr.: 1809825
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - sort tandbørstesæt
1.819 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 Tandbørstesæt Sort
1.859 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - sort tandbørstesæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - sort tandbørstesæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.487 kr1.487 krKøb
2Proshop DK1.495 kr1.495 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
5Ultrashop1.859 kr1.859 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - sort tandbørstesæt

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - sort tandbørstesæt i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.412 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 1.643 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.492 kr.

Den nuværende pris på 1.487 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - sort tandbørstesæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914 - sort tandbørstesæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.487 kr24 kr (2%)
31. maj 20261.511 kr8 kr (1%)
30. maj 20261.519 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.517 kr6 kr (0%)
28. maj 20261.511 kr16 kr (1%)
27. maj 20261.495 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.487 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.495 kr41 kr (3%)
12. maj 20261.454 kr33 kr (2%)
8. maj 20261.487 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret