Gå til hovedindhold

Panasonic Eltandbørste Series 300 EW-DJ26 - oral irrigator - violet

PanasonicMundplejeEAN: 5025232962730
Pris fra 286 krtil 399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Panasonic Eltandbørste Series 300 EW-DJ26 - oral irrigator - violet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 286 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Panasonic Series 300 EW-DJ26 Mundskylning Lilla
286 kr
Til butik
Panasonic Series 300 EW-DJ26 Mundskylning Lilla billede

Produktinformation

Panasonic Series 300 EW-DJ26 - Mundskylning - trådløs - violet

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Artikel nr.: EW-DJ26-V303
EAN: 5025232962730
Varenr.: 1002315400
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic Eltandbørste Series 300 EW-DJ26 - oral irrigator - violet
289 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mundskyller Panasonic Series 300 EW-DJ26 - violet
-3%349 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mundskyller Panasonic Series 300 EW-DJ26 - violet billede

Produktinformation

Panasonic Series 300 EW-DJ26 - Mundskylning - trådløs - violetGenereltFarve: VioletKategori: OralplejeProdukttype: Mundskylning - trådløsSpecielle Funktioner: Multispænding til brug i hele verdenvandtank (200 ml)opvaskemaskinsikker tank5 trykindstillingerIndstilliinger, styringerog indikatorerKontrolelementer: TrykknapDiverseDriftsautonomi: 10 min.Fuldt vaskbar: JaInkluderet tilbehør: Udskiftelig dyse | Oplader-holderOverensstemmelsesstandarder: IPX7KraftBateriopladning: JaBatteriteknologi: LitiumionFuld opladningstid: 17 timerSpænding: 100 - 240 VStrømforsyning: BatteriMål og vægtBredde: 6.3 cmDybde: 8 cmHøjde: 29.4 cmVægt: 275 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Tandpleje
Vægt: 0.69g
EAN: 5025232962730
Varenr.: 1983470
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mundskyller Panasonic Series 300 EW-DJ26 - violet
-3%369 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Panasonic Series 300 EW-DJ26 Mundskylning Lilla
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic Eltandbørste Series 300 EW-DJ26 - oral irrigator - violet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic Eltandbørste Series 300 EW-DJ26 - oral irrigator - violet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK286 kr286 krKøb
2Proshop DK289 kr328 krKøb
3Boligcenter DK349 kr349 krKøb
4Vivas DK369 kr438 krKøb
5Ultrashop399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic Eltandbørste Series 300 EW-DJ26 - oral irrigator - violet

PriceData har fulgt prisen på Panasonic Eltandbørste Series 300 EW-DJ26 - oral irrigator - violet i 175 dage. Laveste pris i perioden er 286 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 364 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 286 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Panasonic Eltandbørste Series 300 EW-DJ26 - oral irrigator - violet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Panasonic Eltandbørste Series 300 EW-DJ26 - oral irrigator - violet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026286 kr5 kr (2%)
29. maj 2026291 kr3 kr (1%)
27. maj 2026288 kr2 kr (1%)
26. maj 2026286 kr4 kr (1%)
24. maj 2026290 kr3 kr (1%)
23. maj 2026293 kr3 kr (1%)
22. maj 2026290 kr1 kr (0%)
20. maj 2026289 kr2 kr (1%)
19. maj 2026287 kr1 kr (0%)
18. maj 2026286 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret