Gå til hovedindhold

Braun Elektrinis dantu šepetelis Oral-B iO5 Series Quite White

BraunMundplejeEAN: 4210201415343
Pris fra 739 krtil 1.229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 715 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Elektrinis dantu šepetelis Oral-B iO5 Series Quite White og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 739 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 5 Elektrisk tandbørste Hvid
739 kr
Til butik
Oral-B iO Series 5 Elektrisk tandbørste Hvid billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 5 - Elektrisk Tandbørste - 5 Børsteindstillinger - Quite White

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 415343
EAN: 4210201415343
Varenr.: 1004251926
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B IO Series 5 Eltandbørste Hvid
979 kr
Til butik
Oral-B IO Series 5 Eltandbørste Hvid billede

Produktinformation

Oral-B IO Series 5 Eltandbørste - Hvid Oplev den revolutionerende Oral-B IO Series 5 eltandbørste i elegant hvid, designet til at give dig en overlegen tandplejeoplevelse. Med intelligent tryksensor teknologi advarer børsten dig, hvis du børster for hårdt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tand- & Mundpleje
EAN: 4210201415343
Varenr.: 42923
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO5 elektrisk tandbørste - Quiet White
-1%1.209 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral-B iO5 elektrisk tandbørste - Quiet White billede

Produktinformation

Effektiv tandbørstning med Oral-B iO5Få en ren og poleret følelse hver dag med Oral-B iO5 elektrisk tandbørste i farven Quiet White. Den runde børstehovedform er udviklet til at omfavne hver tand, mens de 5 børstetilstande giver dig præcis pleje - fra dybderens til whitening og ekstra skånsomme indstillinger. En indbygget tryksensor hjælper dig med at børste skånsomt og effektivt.Smart tandpleje til voksneTandbørsten er lavet til voksne og har Bluetooth, så du kan forbinde til app og følge din børstning. Den magnetiske teknologi leverer jævn og behagelig rengøring, mens det medfølgende rejseetui gør den nem at tage med. Sættet indeholder 1 håndtag, et børstehoved og en oplader - klar til din daglige tandplejerutine.Type: Magnetisk elektrisk tandbørsteBørstehoved: RundBørstetilstande: 5 (Daily Care, Deep Clean, Whitening, Sensitive, Super Sensitive)Tryksensor: JaBluetooth: JaFormål: VoksenStrømkilde: BatteriBatteriteknologi: Lithium-ionMedfølger: 1 håndtag, 1 børstehoved, oplader, rejseetuiFarve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Tandbørster
Vægt: 0.83g
EAN: 4210201415343
Varenr.: 2051805
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO5 elektrisk tandbørste - Quiet White
-1%1.229 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrinis dantu šepetelis Oral-B iO5 Series Quite White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrinis dantu šepetelis Oral-B iO5 Series Quite White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK739 kr739 krKøb
2Ultrashop979 kr979 krKøb
3Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
4Vivas DK1.229 kr1.308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrinis dantu šepetelis Oral-B iO5 Series Quite White

PriceData har fulgt prisen på Elektrinis dantu šepetelis Oral-B iO5 Series Quite White i 134 dage. Laveste pris i perioden er 715 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 865 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 786 kr.

Den nuværende pris på 739 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Elektrinis dantu šepetelis Oral-B iO5 Series Quite White. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Elektrinis dantu šepetelis Oral-B iO5 Series Quite White de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026739 kr13 kr (2%)
27. maj 2026752 kr6 kr (1%)
26. maj 2026758 kr6 kr (1%)
25. maj 2026764 kr32 kr (4%)
24. maj 2026732 kr6 kr (1%)
23. maj 2026738 kr6 kr (1%)
22. maj 2026744 kr9 kr (1%)
21. maj 2026735 kr29 kr (4%)
19. maj 2026764 kr37 kr (5%)
17. maj 2026727 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret