Gå til hovedindhold

Procter & Gamble Oral-B Pulsonic Sensitive Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid

Procter & GambleMundplejeEAN: 4210201299158
Pris fra 87,61 krtil 142 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 54,39 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86,99 kr 13. maj

Sammenlign priser på Oral-B Pulsonic Sensitive Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87.61 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Oral-B attachable Pulsonic Sensitive
87,61 kr
Til butik
Braun Oral-B attachable Pulsonic Sensitive billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tandbørstehoveder
Farve: 1
Artikel nr.: 4210201299158
EAN: 4210201299158
Varenr.: 6839159
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Pulsonic Sensitive Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid
129 kr
Til butik
Oral-B Pulsonic Sensitive Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid billede

Produktinformation

Oral-B Hvid Ekstra tandbørstehoved Pulsonic Sensitive Oplev en ny standard for mundhygiejne med Oral-B Hvid Ekstra tandbørstehoved Pulsonic Sensitive. Designet til at give en skånsom, men effektiv rengøring, gør dette tandbørstehoved det muligt at nå de s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Personlig Pleje
EAN: 4210201299158
Varenr.: 40330
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Oral-B Pulsonic Sensitive 4 stk Hvid
142 kr
Til butik
Oral-B Pulsonic Sensitive 4 stk Hvid billede

Produktinformation

Oral-B Pulsonic Sensitive . Børstehoveder medfølger: 4 stk, Produktfarve: Hvid, Periode for udskiftning af rensebørste(r): 3 måned(er). Pakketype: Kasse Børstehoveder medfølger4 stkProduktfarveHvidPeriode for udskiftning af rensebørste(r)3 måned(er)Mærke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-Tandbørster
EAN: 4210201299158
Varenr.: 230447

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Pulsonic Sensitive Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Pulsonic Sensitive Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK87,61 kr126,61 krKøb
2Ultrashop129 kr129 krKøb
3Superprice.dk142 kr142 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Pulsonic Sensitive Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Pulsonic Sensitive Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 86,99 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 87,61 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Oral-B Pulsonic Sensitive Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Oral-B Pulsonic Sensitive Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202687,61 kr
23. maj 202687,31 kr
20. maj 202687,13 kr
16. maj 202687,08 kr
15. maj 202687,05 kr
13. maj 202686,99 kr37,01 kr (30%)
30. apr. 2026124 kr5 kr (4%)
27. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026117 kr26 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret