Gå til hovedindhold

Braun Oral-B iO Series 5, Electric Toothbrush (matt black)

Oral-BMundplejeEAN: 4210201415107
Pris fra 745 krtil 899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 636 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Braun Oral-B iO Series 5, Electric Toothbrush (matt black) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 745 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 5 Elektrisk Tandbørste - Matt Sort
745 kr
Til butik
Oral-B iO Series 5 Elektrisk Tandbørste - Matt Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Elektriske tandbørster
Farve: 1
Artikel nr.: 415107
EAN: 4210201415107
Varenr.: 9775049
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 5 Elektrisk Tandbørste Matt Sort
751 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO Series 5 elektrisk tandbørste - mat sort
-7%809 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO Series 5 elektrisk tandbørste - mat sort
-7%829 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 5 (Matt Black) Elektrisk tandbørste
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Oral-B iO Series 5, Electric Toothbrush (matt black) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Oral-B iO Series 5, Electric Toothbrush (matt black) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK745 kr784 krKøb
2CompuMail DK751 kr751 krKøb
3Boligcenter DK809 kr809 krKøb
4Vivas DK829 kr898 krKøb
5Ultrashop899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Oral-B iO Series 5, Electric Toothbrush (matt black)

PriceData har fulgt prisen på Braun Oral-B iO Series 5, Electric Toothbrush (matt black) i 143 dage. Laveste pris i perioden er 623 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 756 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 681 kr.

Den nuværende pris på 745 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Braun Oral-B iO Series 5, Electric Toothbrush (matt black). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Braun Oral-B iO Series 5, Electric Toothbrush (matt black) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026745 kr6 kr (1%)
27. maj 2026751 kr51 kr (7%)
26. maj 2026700 kr25 kr (3%)
25. maj 2026725 kr6 kr (1%)
24. maj 2026731 kr6 kr (1%)
23. maj 2026737 kr17 kr (2%)
22. maj 2026720 kr15 kr (2%)
21. maj 2026735 kr14 kr (2%)
20. maj 2026721 kr32 kr (5%)
18. maj 2026689 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret