Gå til hovedindhold

Procter & Gamble Oral-B Oral-B Refiller iO Radiant 4-pak, hvit 4210201420330 Modsvarer: N/A

Procter & GambleMundplejeEAN: 4210201420330
Pris fra 204 krtil 329 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 168 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Oral-B Oral-B Refiller iO Radiant 4-pak, hvit 4210201420330 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 204 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B 80365502 børstehoved til elektrisk tandbørste 4 stk Hvid
204 kr
Til butik
Oral-B 80365502 børstehoved til elektrisk tandbørste 4 stk Hvid billede

Produktinformation

Oral-B 80365502. Børstehoveder medfølger: 4 stk, Produktfarve: Hvid, Mærke kompatibilitet: Oral-B. Vægt: 32 g. Pakkebredde: 22,8 mm, Pakkedybde: 74 mm, Pakkehøjde: 234 mm. Antal pr. pakke: 4 stk, Hovedkassens bredde (udvendigt): 149 mm, Hovedkassens længde (udvendigt): 237 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 420330
EAN: 4210201420330
Varenr.: 1000905069
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B 80365502, 4 stk, Hvid, Oral-B, iO, 32 g, 22,8 mm
207 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Borsthuvud iO Radiant White 4s
224 kr
Til butik
Oral B Borsthuvud iO Radiant White 4s billede

Produktinformation

Oral-B iO Radiant White-borsthuvudet kombinerar en tandläkarinspirerad rundborste med polerande element för att skonsamt ta bort ytliga missfärgningar för vitare tänder från dag ett, - För vitare tänder från dag 1 genom att varsamt polera bort ytliga missfärgningar, - Oral-B iO Radiant White kombinerar perfekt vinklade borststrån med polerande kronblad för avancerad rengöring och vitare tänder, - IO-tekniken kombinerar Oral-B:s ikoniska runda borsthuvuden med iO-tandborstens skonsamma mikrovibrationer för Oral-B:s bästa rengöringsprestanda, - Oral-B iO borsthuvuden är exklusivt framtagna för att passa Oral-B iO tandborstar, - Tandläkare rekommenderar att du byter ut borsthuvudet var tredje månad för bästa rengöringseffekt, - Oral-B är varumärket som flest tandläkare använder världen över. Kliniskt bevisade resultat, Antal borsthuvuden i den här förpackningen: 4.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Elektriske tandbørster
EAN: 4210201420330
Varenr.: C14134
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Børstehoveder til elektrisk tandbørste Oral-B iO - 4 stk, hvid
229 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Børstehoveder til elektrisk tandbørste Oral-B iO - 4 stk, hvid
249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B 80365502 børstehoved til elektrisk tandbørste 4 stk Hvid
269 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Oral-B 80365502 børstehoved til elektrisk tandbørste 4 stk Hvid
298 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Børstehoved iO Radiant White 4 stk
-13%329 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oral-B Oral-B Refiller iO Radiant 4-pak, hvit 4210201420330 Modsvarer: N/A
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Oral-B Refiller iO Radiant 4-pak, hvit 4210201420330 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Oral-B Refiller iO Radiant 4-pak, hvit 4210201420330 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK204 kr204 krKøb
2CS MEGASTORE DK207 kr246 krKøb
3Teknikproffset DK224 kr273 krKøb
4Boligcenter DK229 kr229 krKøb
5Vivas DK249 kr318 krKøb
6Ultrashop269 kr269 krKøb
7Superprice.dk298 kr298 krKøb
8Estore DK329 kr329 krKøb
9InkClub DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Oral-B Refiller iO Radiant 4-pak, hvit 4210201420330 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Oral-B Refiller iO Radiant 4-pak, hvit 4210201420330 Modsvarer: N/A i 166 dage. Laveste pris i perioden er 168 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 204 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Oral-B Oral-B Refiller iO Radiant 4-pak, hvit 4210201420330 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Oral-B Oral-B Refiller iO Radiant 4-pak, hvit 4210201420330 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026204 kr1 kr (0%)
29. maj 2026203 kr3 kr (2%)
27. maj 2026200 kr4 kr (2%)
22. maj 2026204 kr3 kr (1%)
11. maj 2026201 kr1 kr (1%)
10. maj 2026200 kr1 kr (0%)
7. maj 2026201 kr1 kr (1%)
6. maj 2026200 kr1 kr (0%)
4. maj 2026201 kr18 kr (10%)
3. maj 2026183 kr18 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret