Gå til hovedindhold

Procter & Gamble Oral-B iO 4210201381686, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Gum pleje, Intens, Sensitiv, Blegning, Grå, Grå, Rund, Batteri

Procter & GambleMundplejeEAN: 4210201381686
Pris fra 851 krtil 1.358 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 507 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oral-B iO 4210201381686, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Gum pleje, Intens, Sensitiv, Blegning, Grå, Grå, Rund, Batteri og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 851 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 6 Tandbørste Grå Hvid
851 kr
Til butik
Oral-B iO Series 6 Tandbørste Grå Hvid billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 6 - Tandbørste - grå opal

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 377269
EAN: 4210201381686
Varenr.: 999852922
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO 4210201381686, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Gum pleje, Intens, Sensitiv, Blegning, Grå, Grå, Rund, Batteri
918 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B iO Series 6 Electric toothbrush, Opal grey
958 kr
Til butik
Oral B iO Series 6 Electric toothbrush, Opal grey billede

Produktinformation

Number of brushing modes: 5, Battery charge: Yes, Battery life: Up to 2 weeks, Brushing modes: Daily cleaning, gum care, gentle, whitening, intensive, Colour: Opal grey, Indicators: Overpressure, Category: Oral care, Accessories included: Carrying case | Charging station | iO Ultimate Clean brush head, Product type: Toothbrush, Special features: Pressure sensor, Power source: Battery, Time settings: 2 min timer.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Elektriske tandbørster
EAN: 4210201381686
Varenr.: D10508
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 6 - grå opal
999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 6 - grå opal
1.019 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 6 Tandbørste Grå Hvid
1.119 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Oral-B iO Opal Elektrisk Roterende Tandbørste. Grå
1.358 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO 4210201381686, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Gum pleje, Intens, Sensitiv, Blegning, Grå, Grå, Rund, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO 4210201381686, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Gum pleje, Intens, Sensitiv, Blegning, Grå, Grå, Rund, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK851 kr851 krKøb
2CS MEGASTORE DK918 kr957 krKøb
3Teknikproffset DK958 kr1.017 krKøb
4Boligcenter DK999 kr999 krKøb
5Vivas DK1.019 kr1.088 krKøb
6Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb
7Superprice.dk1.358 kr1.358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO 4210201381686, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Gum pleje, Intens, Sensitiv, Blegning, Grå, Grå, Rund, Batteri

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO 4210201381686, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Gum pleje, Intens, Sensitiv, Blegning, Grå, Grå, Rund, Batteri i 117 dage. Laveste pris i perioden er 851 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 941 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 904 kr.

Den nuværende pris på 851 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Oral-B iO 4210201381686, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Gum pleje, Intens, Sensitiv, Blegning, Grå, Grå, Rund, Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Oral-B iO 4210201381686, Roterende tandbørste, Daglig pleje, Gum pleje, Intens, Sensitiv, Blegning, Grå, Grå, Rund, Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026851 kr5 kr (1%)
29. maj 2026856 kr1 kr (0%)
27. maj 2026855 kr3 kr (0%)
23. maj 2026852 kr1 kr (0%)
22. maj 2026853 kr14 kr (2%)
16. maj 2026867 kr16 kr (2%)
15. maj 2026883 kr1 kr (0%)
14. maj 2026882 kr26 kr (3%)
13. maj 2026908 kr3 kr (0%)
12. maj 2026905 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret