Gå til hovedindhold

Oral-B Oral-B iO5 Series 5 Duo Eltandbørste Black/White 4210201414841 Modsvarer: N/A

Pris fra 1.191 krtil 2.579 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 1.388 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oral-B Oral-B iO5 Series 5 Duo Eltandbørste Black/White 4210201414841 Modsvarer: N/A og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1191 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B IO Series 5 Duo Eltandbørste Hvid og Sort
1.191 kr
Til butik
Oral-B IO Series 5 Duo Eltandbørste Hvid og Sort billede

Produktinformation

Oral-B IO Series 5 Duo - Elektrisk Tandbørste - 5 Børsteindstillinger - Hvid og Sort - 2 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 414841
EAN: 4210201414841
Varenr.: 1002548264
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO Series 5 Duo eltandbørste - hvid og sort (2 håndtag)
-25%1.499 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral-B iO Series 5 Duo eltandbørste - hvid og sort (2 håndtag) billede

Produktinformation

Oral-B IO Series 5 Duo - Elektrisk Tandbørste - 5 Børsteindstillinger - Hvid og Sort - 2 stk.FunktionerAftageligt hoved: JaAntal tandbørstnings funktioner: 5Bluetooth: JaFormål: VoksenIntegreret timer: JaJusterbar hastighed: JaOprindelsesland: TysklandProduktfarve: Sort, HvidTandbørste type: Elektrisk tandbørsteTandbørstningstilstande: IntensDaglig plejeGum plejeSensitivBlegningTimervarighed-tilstande: 2 minTryksensor: JaUnderstøttelse af mobilapp: JaStrømstyringBatteritype: Indbygget batteriGenopladelig: JaHurtig opladning: JaIndikator for lavt batteriniveau: JaOpladeenhed: JaOpladningstid: 3 tStrømkilde: BatteriEmballeringsdataPakketype: KasseEmballage indholdAntal medfølgende håndtag: 2 stkBørstehoveder medfølger: 2 stkHård rejsetaske: JaOplader: JaRejseetui: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Mundpleje
Vægt: 0.75g
EAN: 4210201414841
Varenr.: 2178400
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO Series 5 Duo eltandbørste - hvid og sort (2 håndtag)
-25%1.519 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral-B iO Series 5 Duo eltandbørste - hvid og sort (2 håndtag) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Mundpleje
Vægt: 0.75g
EAN: 4210201414841
Varenr.: 2178400
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 5 Duo Elekstriske Tandbørster - Sort og Hvid
1.529 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oral-B iO5 Duo Black & White
-15%1.530 kr
Før 1.801 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO5 Duo Electric Toothbrush 2 pieces
-27%1.536 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B IO Series 5 Duo Eltandbørste Hvid og Sort
1.549 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste iO5 Duo Black UCB
1.616 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste iO - 5 - Sort & Hvid
2.099 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B iO 5 black and white electric toothbrushes Designed by Braun
2.119 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oral-B Oral-B iO5 Series 5 Duo Eltandbørste Black/White 4210201414841 Modsvarer: N/A
2.139 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO5 Duo Sort UCB/ Hvid SC
-13%2.579 kr
Før 2.969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Oral-B iO5 Series 5 Duo Eltandbørste Black/White 4210201414841 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Oral-B iO5 Series 5 Duo Eltandbørste Black/White 4210201414841 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.191 kr1.191 krKøb
2Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
3Vivas DK1.519 kr1.588 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.529 kr1.529 krKøb
5Cocopanda DK1.530 kr1.530 krKøb
6NiceHair.dk1.536 kr1.536 krKøb
7Ultrashop1.549 kr1.549 krKøb
8Teknikproffset DK1.616 kr1.675 krKøb
9Proshop DK2.099 kr2.099 krKøb
10Lyko DK2.119 kr2.119 krKøb
11InkClub DK2.139 kr2.139 krKøb
12Estore DK2.579 kr2.579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Oral-B iO5 Series 5 Duo Eltandbørste Black/White 4210201414841 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Oral-B iO5 Series 5 Duo Eltandbørste Black/White 4210201414841 Modsvarer: N/A i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.191 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 1.641 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.504 kr.

Den nuværende pris på 1.191 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Oral-B Oral-B iO5 Series 5 Duo Eltandbørste Black/White 4210201414841 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Oral-B Oral-B iO5 Series 5 Duo Eltandbørste Black/White 4210201414841 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.191 kr338 kr (22%)
30. maj 20261.529 kr338 kr (28%)
29. maj 20261.191 kr339 kr (22%)
28. maj 20261.530 kr339 kr (28%)
26. maj 20261.191 kr309 kr (21%)
6. maj 20261.500 kr35 kr (2%)
5. maj 20261.535 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.536 kr97 kr (6%)
23. apr. 20261.633 kr97 kr (6%)
17. apr. 20261.536 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret