Gå til hovedindhold

Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid

Pris fra 1.052 krtil 1.799 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 747 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 890 kr 4. maj

Sammenlign priser på Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1052 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste Grå
1.052 kr
Til butik
Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste Grå billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 6 - Tandbørste - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 427360
EAN: 4210201427360
Varenr.: 1002551385
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid
1.156 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 6 Tandbørste Grå
1.229 kr
Til butik
Oral-B iO Series 6 Tandbørste Grå billede

Produktinformation

Oral-B Gr Tandbørste Opdag den avancerede Oral-B Gr Tandbørste, designet til at give en effektiv og skånsom tandbørstningsoplevelse. Med det innovative 3D-børstesystem fjerner den op til 100% mere plak end en manuel tandbørste. Den har en tryksensor, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tand- & Mundpleje
EAN: 4210201427360
Varenr.: 85475
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste iO6 Series M6 Gre
1.234 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste iO 6S Grå
1.371 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B iO6S Grey Opal
1.395 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Oral-B iO6S Grey Opal El-tandbørste
1.499 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oral-B Oral-B iO6s Series 6s Eltandbørste Grey 4210201427360 Modsvarer: N/A
1.519 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO6 Series M6 Grå
-13%1.799 kr
Før 2.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.052 kr1.052 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.156 kr1.156 krKøb
3Ultrashop1.229 kr1.229 krKøb
4Teknikproffset DK1.234 kr1.293 krKøb
5Proshop DK1.371 kr1.371 krKøb
6Lyko DK1.395 kr1.395 krKøb
7Homeshop DK1.499 kr1.499 krKøb
8InkClub DK1.519 kr1.519 krKøb
9Estore DK1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 873 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 1.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.007 kr.

Den nuværende pris på 1.052 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.052 kr162 kr (18%)
4. maj 2026890 kr20 kr (2%)
1. maj 2026910 kr72 kr (7%)
25. apr. 2026982 kr47 kr (5%)
24. apr. 20261.029 kr6 kr (1%)
23. apr. 20261.035 kr6 kr (1%)
21. apr. 20261.029 kr1 kr (0%)
19. apr. 20261.030 kr5 kr (0%)
18. apr. 20261.035 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.036 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret