Gå til hovedindhold

Oral-B iO Series 5 Laboratory Professional elektrisk tandbørste - Hvid

Pris fra 599 krtil 786 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 535 kr 16. maj

Sammenlign priser på Oral-B iO Series 5 Laboratory Professional elektrisk tandbørste - Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO Laboratory 5
-13%599 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elektrisk tandbørste iO Laboratory 5 billede

Produktinformation

iO Laboratory elektriske tandbørste tilbyder avanceret teknologi, der kombinerer et tandlægeinspireret rundt børstehoved med mikrovibrerende børster for en professionel ren følelse derhjemme. Den smarte tryksensor forhindrer dig i at børste for hårdt eller for blødt, beskytter dit tandkød og sikrer optimal rengøring. Gum Guard advarer dig, hvis du presser for meget, mens du børster. Udskift dine iO Series refill børstehoveder hver tredje måned for de bedste resultater. Oplev den ultimative rengøring med revolutionerende iO-teknologi for en professionel ren fornemmelse og skånsom børsteoplevelse. Den kombinerer et unikt rundt børstehoved med blide mikrovibrationer for en frisk, ren fornemmelse og 100 % sundere tandkød inden for en uge sammenlignet med en almindelig manuel tandbørste. Vælg mellem 5 børstetilstande for at personliggøre din børstning: Daglig rengøring, Hvidning, Blød, Superfølsom, Gum Care. Den forbedrede smarte tryksensor lyser rødt, hvidt eller grønt for at indikere, om du børster for hårdt, for blødt eller med det rigtige tryk. Indhold: 1 iO-håndtag, 2 børstehoveder, 1 oplader.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Ladere
Vægt: 0.46g
Artikel nr.: ONC-A14963
EAN: 4210201445098
Varenr.: 110053
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO Series 5 Laboratory Professional elektrisk tandbørste - Hvid
-2%649 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO Series 5 Laboratory Professional elektrisk tandbørste - Hvid
-1%669 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 5 Laboratory Professional Elektrisk tandbørste Hvid
683 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 5 Laboratory Professional Elektrisk tandbørste Hvid
688 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO 5 Laboratory Professional White Electric Toothbrush
689 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral-B iO Laboratory Clean 5
786 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 5 Laboratory Professional elektrisk tandbørste - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 5 Laboratory Professional elektrisk tandbørste - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK599 kr599 krKøb
2Boligcenter DK649 kr649 krKøb
3Vivas DK669 kr738 krKøb
4CompuMail DK683 kr683 krKøb
5CS MEGASTORE DK688 kr727 krKøb
6Ultrashop689 kr689 krKøb
7Teknikproffset DK786 kr845 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Series 5 Laboratory Professional elektrisk tandbørste - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Series 5 Laboratory Professional elektrisk tandbørste - Hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 419 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 562 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Oral-B iO Series 5 Laboratory Professional elektrisk tandbørste - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Oral-B iO Series 5 Laboratory Professional elektrisk tandbørste - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026599 kr64 kr (12%)
16. maj 2026535 kr85 kr (14%)
14. maj 2026620 kr4 kr (1%)
12. maj 2026624 kr5 kr (1%)
8. maj 2026629 kr56 kr (10%)
7. maj 2026573 kr38 kr (7%)
6. maj 2026535 kr41 kr (7%)
5. maj 2026576 kr1 kr (0%)
4. maj 2026577 kr3 kr (1%)
3. maj 2026580 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret