Gå til hovedindhold

Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Matt Black 8006540730898 Modsvarer: N/A

Pris fra 599 krtil 1.009 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 410 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 486 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Matt Black 8006540730898 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO3s Electric Toothbrush - sort
-25%599 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral-B iO3s Electric Toothbrush - sort billede

Produktinformation

Oral-B iO3s Electric Toothbrush - Black er en avanceret eltandbørste fra Oral-B, der giver en professionel og effektiv rengøring af tænderne - hver eneste dag. Med den innovative iO leverer den en kraftfuld, men skånsom børsteoplevelse, som hjælper dig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OralB
Kategori: Toothbrushes
EAN: 8006540730898
Varenr.: 125870
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste iO3S Matt Black
-23%660 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral B Eltandborste iO3S Matt Black billede

Produktinformation

Oral-B iO 3S Svart eltandborste, Oral-B iO3-eltandborsten har Oral-B:s bästa teknik och kombinerar ett tandläkarinspirerat runt borsthuvud med mikrovibrerande borststrån för en professionell ren känsla hemma. Smarttrycksensorn förhindrar att du borstar för hårt eller för mjukt för att skydda ditt tandkött och få den bästa rengöringen. Smart Pressure Sensor meddelar dig om att du har lagt för mycket tid på att borsta med för hårt tryck. Ersätt dina Oral-B iO Series-refillborsthuvuden var tredje månad för bästa resultat. Oral-B:s bästa rengöring någonsin med revolutionerande iO-teknik för en professionellt ren känsla och skonsam borstningsupplevelse, Kombinerar det unika, runda borsthuvudet från Oral-B med skonsamma mikrovibrationer för en ren och fräsch känsla och 100 % friskare tandkött inom en vecka jämfört med. en. vanlig manuell tandborste, - 3 borstningslägen för att göra tandborstningen mer personlig: Daily Clean, Sensitive, Whitening, - Förbättrad smart trycksensor lyser rött, vitt eller grönt så att du kan se om du borstar för hårt, för mjukt eller med rätt tryck, Innehåll: 1 iO3 eltandborste, 1 borsthuvud, 1 laddare, 1 hållare för borsthuvud.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Elektriske tandbørster
EAN: 8006540730898
Varenr.: C33862
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 3 Tandbørste
669 kr
Til butik
Oral-B iO Series 3 Tandbørste billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 3 Tandbørste Oplev den revolutionerende Oral-B iO Series 3 tandbørste, der kombinerer avanceret teknologisk innovation med en premium tandplejeoplevelse. Udstyret med intelligent tryksensor-teknologi, varsler denne tandbørste dig, hvis du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Personlig Pleje
EAN: 8006540730898
Varenr.: 118368
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste iO3S Mat Sort
799 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Oral-B iO3S Matt Black El-tandbørste
829,95 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Matt Black 8006540730898 Modsvarer: N/A
859 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B iO 3S Electric Toothbrush Designed By Braun Black
889 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO3S mat sort
-13%1.009 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Matt Black 8006540730898 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Matt Black 8006540730898 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk599 kr599 krKøb
2Teknikproffset DK660 kr709 krKøb
3Ultrashop669 kr669 krKøb
4Proshop DK799 kr838 krKøb
5Homeshop DK829,95 kr829,95 krKøb
6InkClub DK859 kr859 krKøb
7Lyko DK889 kr889 krKøb
8Estore DK1.009 kr1.009 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Matt Black 8006540730898 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Matt Black 8006540730898 Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 478 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 556 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Matt Black 8006540730898 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Oral-B Oral-B iO3 Series3 Eltandbørste Matt Black 8006540730898 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026599 kr61 kr (9%)
30. maj 2026660 kr61 kr (10%)
29. apr. 2026599 kr9 kr (2%)
23. apr. 2026590 kr70 kr (11%)
19. apr. 2026660 kr9 kr (1%)
17. apr. 2026669 kr9 kr (1%)
13. apr. 2026660 kr9 kr (1%)
11. apr. 2026669 kr35 kr (6%)
8. apr. 2026634 kr105 kr (20%)
26. mar. 2026529 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret