Gå til hovedindhold

Oral-B iO Series 6S El-tandbørste - Black Lava

Pris fra 1.182 krtil 1.799 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 617 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 948 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Oral-B iO Series 6S El-tandbørste - Black Lava og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1182 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO 6 Sort
1.182 kr
Til butik
Oral-B iO 6 Sort billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 6s - Tandbørste - sort lava

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 409137
EAN: 4210201409137
Varenr.: 1002551379
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 6s Tandbørste Sort
1.219 kr
Til butik
Oral-B iO Series 6s Tandbørste Sort billede

Produktinformation

Oral-B Sort Lava Tandbørste Opdag den innovative Oral-B Sort Lava Tandbørste, designet til at give dig en enestående børsteoplevelse. Med sit elegante, sorte design og avancerede teknologi sikrer denne tandbørste en grundig rengøring af dine tænder og t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tand- & Mundpleje
EAN: 4210201409137
Varenr.: 85474
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO 6 elektrisk tandbørste - Sort lava
1.219 kr
Til butik
Oral-B iO 6 elektrisk tandbørste - Sort lava billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 6s - Tandbørste - sort lavaOplev en rengøring, der er så avanceret, at det føles, som om du lige har været hos tandlægen. Avanceret iO-teknologi hjælper med at spore og forbedre dine børstevaner. Oral-B iO Series 6 Electric Toothbrush kombinerer kraftige, men blide mikrovibrationer med Oral-B's tandlægeinspirerede runde børstehoved for en professionel rensende rengøring hver dag. Avanceret iO-teknologi giver 100% renere tænder og sundere tandkød på bare 1 uge sammenlignet med en almindelig manuel tandbørste.GenereltFarve: Sort lavaKategori: OralplejeProdukttype: TandbørsteSpecielle Funktioner: Indbygget tryk-sensor, smarte sensorerElektriske tandbørsterAntal børstestilstande: 5Børstetilstande: GummeplejeblegningrenintensblødIndstilliinger, styringerog indikatorerSmartphone-kompatibel: JaTimer: 2 min.Internet of Things (IoT)Internet of Things (IoT) kompatibel: JaKommunikationsteknologi: BluetoothDiverseInkluderet tilbehør: Rejse taske | Opladningsstation | Børsteholder | Ultimativt rent børstehoved | Blid pleje-børstehovedKraftFuld opladningstid: 12 timerStrømforsyning: BatteriProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandpleje
Vægt: 0.4g
EAN: 4210201409137
Varenr.: 2177950
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste iO6S Black Lava
1.266 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste iO 6S Sort
1.295 kr
Til butik
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 6S El-tandbørste - Black Lava
1.395 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-b - Io6s Sort Lava Elektrisk Tandbørste
1.469,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO6S Black Lava
-13%1.799 kr
Før 2.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 6S El-tandbørste - Black Lava koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 6S El-tandbørste - Black Lava koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.182 kr1.182 krKøb
2Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
3Boligcenter DK1.219 kr1.219 krKøb
4Teknikproffset DK1.266 kr1.325 krKøb
5Proshop DK1.295 kr1.295 krKøb
6Den Glade Mund1.395 kr1.395 krKøb
7Gucca.dk1.469,95 kr1.469,95 krKøb
8Estore DK1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Series 6S El-tandbørste - Black Lava

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Series 6S El-tandbørste - Black Lava i 183 dage. Laveste pris i perioden er 943 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 1.182 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.023 kr.

Den nuværende pris på 1.182 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Oral-B iO Series 6S El-tandbørste - Black Lava. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Oral-B iO Series 6S El-tandbørste - Black Lava de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.182 kr133 kr (13%)
24. maj 20261.049 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.057 kr125 kr (11%)
12. maj 20261.182 kr130 kr (12%)
9. maj 20261.052 kr101 kr (11%)
8. maj 2026951 kr8 kr (1%)
7. maj 2026959 kr39 kr (4%)
6. maj 2026998 kr32 kr (3%)
3. maj 20261.030 kr8 kr (1%)
2. maj 20261.038 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret