Gå til hovedindhold

Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, 2 min, Batteri

Pris fra 165 krtil 349 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 164 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, 2 min, Batteri og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Vitality PRO - Elektrisk tandbørste - Sort
165 kr
Til butik
Oral-B Vitality PRO - Elektrisk tandbørste - Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Elektriske tandbørster
Farve: 4
Artikel nr.: 432326
EAN: 4210201432326
Varenr.: 9148541
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste Vitality Pro Black Extra Refill
196 kr
Til butik
Oral B Eltandborste Vitality Pro Black Extra Refill billede

Produktinformation

Vår uppladdningsbara eltandborste Oral-B Vitality Pro ger överlägsen rengöring jämfört med en vanlig manuell tandborste – det är kliniskt bevisat, Tandborsten har 3 borstningslägen: Daglig rengöring, Mjuk och Sensitive plus-läge för en otroligt skonsam upplevelse. Timern som är inbyggd i handtaget hjälper dig att borsta i 2 minuter enligt tandläkarnas rekommendation. Och bäst av allt – den är skapad av Oral-B, varumärket som flest tandläkare använder världen över. - Den oumbärliga tandborsten för att få en bättre och skonsammare rengöring, - Oral-B:s unika. 2D-rengöringsteknik: oscillerar och roterar för upp till 100 % mer plackborttagning jämfört med en manuell tandborste, - 3 borstningslägen: Daglig rengöring, Mjuk och det unika Sensitive Plus-läget för en otroligt skonsam upplevelse, - Tandläkarinspirerat runt borsthuvud som omsluter varje tand och rengör på djupet samtidigt som det är skonsamt mot tandköttet, - Laddningsbar tandborste med praktiskt batteri med lång livslängd, - Oral-B:s borsthuvud bleknar från grönt till gult för att indikera när det är dags att byta, för att bibehålla en 100 % rengöringseffektivitet, - Oral-B är varumärket som flest tandläkare använder världen över. Kliniskt bevisad rengöring, Innehåll: 1 handtag med 2-minuterstimer, 1 laddare, 2 borsthuvud.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Elektriske tandbørster
EAN: 4210201432326
Varenr.: C14139
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B Vitality Pro Electric Toothbrush 2 Brush heads Black
239 kr
Til butik
Oral B Vitality Pro Electric Toothbrush 2 Brush heads Black billede

Produktinformation

Oral-B Vitality Pro genopladelig elektrisk tandbørste giver en klinisk dokumenteret bedre rengøring sammenlignet med en almindelig manuel tandbørste. Tandbørsten har 3 børsteindstillinger: daglig rengøring, sensitiv og sensitiv plus for en fantastisk nænsom oplevelse. En timer i håndtaget hjælper dig med at børste i de 2 minutter, der anbefales af tandlæger. Det bedste af det hele er, at den er fra Oral-B, det tandbørstemærke, som flest tandlæger i hele verden bruger.Få en DYBERE RENGØRING sammenlignet med en manuel tandbørste, der er SKÅNSOM OVER FOR TANDKØDET, og OMSLUTTER HVER TAND FOR AT BEKÆMPE HULLER med Oral-B’s runde rengøringsteknologiBESKYT DIT TANDKØD med vores UNIKKE SENSITIVE+-INDSTILLING, der sikrer dig en fantastisk nænsom børsteoplevelseMAKSIMÉR DIN TANDBØRSTNING med 3 BRUGERVENLIGE RENGØRINGSINDSTILLINGER + håndtagsintegreret kvadrant-timer, så du kan børste dine tænder, som tandlægerne anbefaler detGØR DIN RENGØRING PERSONLIG med Oral-B's BØRSTEHOVEDER, der fås til DINE individuelle behov: f.eks. rengøring i dybden, skånsom rengøring, hvidgørendeOral-B's RUNDE børstehoveder NÅR UD, HVOR REKTANGULÆRE manuelle tandbørster IKKE gør – oplev en bedre rengøring fra det brand, som flest tandlæger i verden brugerNyd godt af et PÅLIDELIG, LANGTIDSHOLDBART BATTERI, der giver optimal børstning, altid Oral B Vitality Pro Electric Toothbrush 2 Brush heads Black...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Tandbørster
Artikel nr.: 432326
EAN: 4210201432326
Varenr.: 1228-530-0002
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste Vitality Pro Sort + ekstra tandbørstehoved
249 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oral-B Oral-B Vitaliy Pro Eltandbørste Black + Extra Refill 4210201432326 Modsvarer: N/A
259 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-b - Vitality Pro Ca Hbox Sort Elektrisk Tandbørste + Ekstra Refill
269,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste Vitality Pro Black Extra Refill
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, 2 min, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, 2 min, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK165 kr204 krKøb
2Teknikproffset DK196 kr245 krKøb
3Lyko DK239 kr239 krKøb
4Proshop DK249 kr288 krKøb
5InkClub DK259 kr259 krKøb
6Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
7Estore DK349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, 2 min, Batteri

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, 2 min, Batteri i 177 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, 2 min, Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Oral-B Vitality Pro, Voksen, Roterende, pulserende tandbørste, Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive, Sort, 2 min, Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026165 kr1 kr (1%)
28. maj 2026166 kr1 kr (1%)
27. maj 2026167 kr1 kr (1%)
26. maj 2026166 kr1 kr (1%)
25. maj 2026167 kr1 kr (1%)
24. maj 2026166 kr1 kr (1%)
23. maj 2026165 kr1 kr (1%)
22. maj 2026166 kr1 kr (1%)
21. maj 2026165 kr2 kr (1%)
20. maj 2026167 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret