Gå til hovedindhold

Procter & Gamble Oral-B Electric Toothbrush Duo Pack iO3 Series Rechargeable For adults Number of brush heads included 2 Number of teeth brushing modes 3 Matt

Procter & GambleMundplejeEAN: 8006540731772
Pris fra 1.035 krtil 1.189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 859 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Oral-B Electric Toothbrush Duo Pack iO3 Series Rechargeable For adults Number of brush heads included 2 Number of teeth brushing modes 3 Matt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1035 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 3 Matt Black/Ice Blue Duo Edition
1.035 kr
Til butik
Oral-B iO Series 3 Matt Black/Ice Blue Duo Edition billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 3 Duo - Tandbørste - matt black/ice blue (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 731772
EAN: 8006540731772
Varenr.: 1001567877
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 3 Duo - Matt Black/Ice Blue
1.069 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 3 Duo - Matt Black/Ice Blue
1.089 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 3 Matt Black/Ice Blue Duo Edition
1.189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Electric Toothbrush Duo Pack iO3 Series Rechargeable For adults Number of brush heads included 2 Number of teeth brushing modes 3 Matt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Electric Toothbrush Duo Pack iO3 Series Rechargeable For adults Number of brush heads included 2 Number of teeth brushing modes 3 Matt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.035 kr1.035 krKøb
2Boligcenter DK1.069 kr1.069 krKøb
3Vivas DK1.089 kr1.158 krKøb
4Ultrashop1.189 kr1.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Electric Toothbrush Duo Pack iO3 Series Rechargeable For adults Number of brush heads included 2 Number of teeth brushing modes 3 Matt

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Electric Toothbrush Duo Pack iO3 Series Rechargeable For adults Number of brush heads included 2 Number of teeth brushing modes 3 Matt i 117 dage. Laveste pris i perioden er 859 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.025 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 977 kr.

Den nuværende pris på 1.035 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Oral-B Electric Toothbrush Duo Pack iO3 Series Rechargeable For adults Number of brush heads included 2 Number of teeth brushing modes 3 Matt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Oral-B Electric Toothbrush Duo Pack iO3 Series Rechargeable For adults Number of brush heads included 2 Number of teeth brushing modes 3 Matt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.035 kr10 kr (1%)
2. jun. 20261.025 kr66 kr (7%)
1. jun. 2026959 kr66 kr (6%)
27. maj 20261.025 kr23 kr (2%)
22. maj 20261.002 kr51 kr (5%)
20. maj 2026951 kr9 kr (1%)
18. maj 2026960 kr8 kr (1%)
17. maj 2026968 kr50 kr (5%)
16. maj 2026918 kr105 kr (10%)
15. maj 20261.023 kr30 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret