Gå til hovedindhold

Procter & Gamble Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Duo 2 stk. Calm Pink + Night black

Procter & GambleMundplejeEAN: 8700216612470
Pris fra 699 krtil 1.049 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 466,36 kr 24. maj

Sammenlign priser på Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Duo 2 stk. Calm Pink + Night black og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Duo 2 stk. Calm Pink + Night black
699 kr
Til butik
Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Duo 2 stk. Calm Pink + Night black billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 2 Night Black Calm Pink Oplev en revolutionerende tandpleje med Oral-B iO Series 2 Night Black Calm Pink. Denne avancerede elektriske tandbørste er designet til at give dig en enestående rengøring og pleje af dine tænder. Med 2 intelligen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Personlig Pleje
EAN: 8700216612470
Varenr.: 97489
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO2 Duo elektrisk tandbørste (sæt) sort & pink
727 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B iO 2 Duo-pack Electric Toothbrushes Night Black & Calm Pin
819 kr
Til butik
Oral B iO 2 Duo-pack Electric Toothbrushes Night Black & Calm Pin billede

Produktinformation

Oral-B iO 2 elektrisk tandbørste kombinerer blide mikrovibrationer med et unikt, tandlægeinspireret rundt børstehoved for en ren følelse som en professionel tandrens. Udskift dit Oral-B iO-børstehoved hver 3. måned for at få de bedste resultater.100 % RENERE TÆNDER end med en almindelig manuel tandbørste med Oral-B’s iO-teknologi: HÅRD MOD PLAK, SKÅNSOM MOD TANDKØDETDESIGNET TIL SIKRE EN NEM OVERGANG TIL EN ELEKTRISK TANDBØRSTE med kun 1 berøringsknap, støjsvag og langtidsholdbart batteriBESKYT DIT TANDKØD med AUTOMATISK TRYKKONTROL TIL TANDKØDET, der sænker hastigheden og bliver rød, hvis du børster for hårdtVÆLG NEMT DIN PERFEKTE RENGØRING med 3 STØJSVAGE INTENSITETSNIVEAUER: extra-gentle, gentle, daily cleanBØRST I TANDLÆGERNES ANBEFALEDE TID med 2-MINUTTERS BØRSTETIMER, der advarer dig hvert 30. sekund om at skifte børstezoneNyd godt af et LANGTIDSHOLDBART BATTERI med indikator for lav opladningORAL-B’s RUNDE børstehoveder når derhen, hvor rektangulære manuelle børster IKKE GØR. Oplev en bedre rengøring fra ORAL-B, det mærke, der bruges mest af tandlæger verden overSKIFT NU TIL ORAL-B iO for at få en PERFEKT RENGØRING Oral B iO 2 Duo-pack Electric Toothbrushes Night Black & Calm Pin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Tandbørster
EAN: 8700216612470
Varenr.: 1228-535-0000
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral B - Io 2 Duo Elektriske Tandbørster - Night Black & Calm Pink
949,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste iO2 Series Duo Night Black / Calm Pink
980 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO2 Series Duo Night Black / Calm Pink
-13%1.009 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste iO2 Duo Night Black / Calm Pink
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Duo 2 stk. Calm Pink + Night black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Duo 2 stk. Calm Pink + Night black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop699 kr699 krKøb
2CS MEGASTORE DK727 kr766 krKøb
3Lyko DK819 kr819 krKøb
4Gucca.dk949,95 kr949,95 krKøb
5Teknikproffset DK980 kr1.039 krKøb
6Estore DK1.009 kr1.009 krKøb
7Proshop DK1.049 kr1.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Duo 2 stk. Calm Pink + Night black

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Duo 2 stk. Calm Pink + Night black i 161 dage. Laveste pris i perioden er 466,36 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 728 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 562 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er 24% over normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 68 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Duo 2 stk. Calm Pink + Night black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Duo 2 stk. Calm Pink + Night black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026699 kr53 kr (8%)
29. maj 2026646 kr53 kr (8%)
25. maj 2026699 kr232,64 kr (50%)
24. maj 2026466,36 kr232,64 kr (33%)
20. maj 2026699 kr29 kr (4%)
18. maj 2026728 kr29 kr (4%)
16. maj 2026699 kr29 kr (4%)
15. maj 2026728 kr29 kr (4%)
14. maj 2026699 kr100 kr (17%)
9. maj 2026599 kr40,95 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret