Gå til hovedindhold

Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak)

Oral-BMundplejeEAN: 8006540731659
Pris fra 923 krtil 1.709 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 786 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 741 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 923 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 3 Duo Elektrisk Tandbørste Sort Blå
923 kr
Til butik
Oral-B iO Series 3 Duo Elektrisk Tandbørste Sort Blå billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 3 Duo - Tandbørste - mat sort/is blå (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 731659
EAN: 8006540731659
Varenr.: 1002551393
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 3 Duo Elektrisk Tandbørste Sort Blå
959 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak)
-7%1.029 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak) billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 3 Duo - Tandbørste - mat sort/is blå (pakke med 2)GenereltAntal pr. pakke: 2 (specifikationer er for enkelt genstande)Farve: Mat sort/is blåKategori: OralplejeProdukttype: TandbørsteSpecielle Funktioner: Tryksensor, magnetteknologiElektriske tandbørsterAntal børstestilstande: 3Børstetilstande: Daglig rengøringfølsomblegningEgenskaber: IntervaltimerIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: TryksensorTimer: 2 min.DiverseInkluderet tilbehør: Børstehoved x 2 | Rejse taske | Oplader-holderKraftBateriopladning: JaStrømforsyning: Batteri...

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandpleje
Vægt: 0.72g
EAN: 8006540731659
Varenr.: 2096464
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 3 Duo Elektrisk Tandbørste Sort Blå
1.039 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak)
-7%1.049 kr
Før 1.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste iO3 Duo Matt Black / Ice Blue
-17%1.073 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B iO 3 Black & Blue Electric Toothbrushes Designed By Braun
1.299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste iO3 Duo Matt Black / Ice Blue
1.349 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Oral-B iO 3 Elektriske tandbørster 2pk (sort & blå)
1.349 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO3 Duo Matt Sort / Isblå
-13%1.709 kr
Før 1.969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK923 kr923 krKøb
2CS MEGASTORE DK959 kr998 krKøb
3Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
4Ultrashop1.039 kr1.039 krKøb
5Vivas DK1.049 kr1.118 krKøb
6Teknikproffset DK1.073 kr1.132 krKøb
7Lyko DK1.299 kr1.299 krKøb
8Proshop DK1.349 kr1.349 krKøb
9Komplett DK1.349 kr1.349 krKøb
10Estore DK1.709 kr1.709 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak)

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak) i 153 dage. Laveste pris i perioden er 659 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 923 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 846 kr.

Den nuværende pris på 923 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Oral-B iO Series 3 Duo elektrisk tandbørste - mat sort/isblå (2-pak) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026923 kr1 kr (0%)
29. maj 2026922 kr1 kr (0%)
27. maj 2026923 kr6 kr (1%)
26. maj 2026917 kr6 kr (1%)
25. maj 2026923 kr6 kr (1%)
24. maj 2026917 kr6 kr (1%)
21. maj 2026923 kr31 kr (3%)
8. maj 2026892 kr31 kr (3%)
7. maj 2026923 kr1 kr (0%)
6. maj 2026922 kr76 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret