Gå til hovedindhold

Oakley Sutro Solbriller - Prizm Black, Forstærkede Farver & Kontraster, Unisex

OakleySolbrillerEAN: 0888392404756
Pris fra 1.109 krtil 1.252,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 143,5 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 981 kr 5. maj

Sammenlign priser på Oakley Sutro Solbriller - Prizm Black, Forstærkede Farver & Kontraster, Unisex og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1109 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oakley Sutro - Cykelbrille - Prizm Black - Mat Sort
1.109 kr
Til butik
Oakley Sutro - Cykelbrille - Prizm Black - Mat Sort billede

Produktinformation

Oakley Sutro cykelbriller tager stil og funktionalitet til næste niveau med deres unikke design og exceptionelle teknologi. Med inspiration f...

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Cykelbriller
EAN: 0888392404756
Varenr.: 888392404756
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Oakley Sutro, PRIZM™, Polished Black
-32%1.142 kr
Før 1.670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley Sutro, PRIZM™, Polished Black billede

Produktinformation

Oakley Sutro solbriller er det ideelle valg til alle, der ønsker en kombination af stil og funktionalitet. Disse solbriller er konstrueret med en letvægts O Matter ramme, der giver en behagelig pasform uden at gå på kompromis med holdbarheden. Den høje sl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Solbriller
Farve: Polished Black
Størrelse: Onesize
EAN: 0888392404756
Varenr.: 26322-29858-82673
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Oakley Sutro, PRIZM™, Polished Black
-32%1.142 kr
Før 1.670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oakley Sutro Solbriller - Prizm Black, Forstærkede Farver & Kontraster, Unisex
-24%1.142 kr
Før 1.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Synoptik DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oakley Sutro 0OO9406 Solbriller - Sort
-25%1.252,5 kr
Før 1.670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Solbriller - Prizm Black, Forstærkede Farver & Kontraster, Unisex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Solbriller - Prizm Black, Forstærkede Farver & Kontraster, Unisex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk1.109 kr1.109 krKøb
2Skisport.dk1.142 kr1.142 krKøb
3AktivVinter.dk1.142 kr1.142 krKøb
4Løbeshop DK1.142 kr1.142 krKøb
5Synoptik DK1.252,5 kr1.252,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oakley Sutro Solbriller - Prizm Black, Forstærkede Farver & Kontraster, Unisex

PriceData har fulgt prisen på Oakley Sutro Solbriller - Prizm Black, Forstærkede Farver & Kontraster, Unisex i 182 dage. Laveste pris i perioden er 981 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.142 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.033 kr.

Den nuværende pris på 1.109 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Oakley Sutro Solbriller - Prizm Black, Forstærkede Farver & Kontraster, Unisex. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Oakley Sutro Solbriller - Prizm Black, Forstærkede Farver & Kontraster, Unisex de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.109 kr100 kr (10%)
29. maj 20261.009 kr10 kr (1%)
23. maj 2026999 kr5 kr (1%)
15. maj 2026994 kr2 kr (0%)
13. maj 2026992 kr7 kr (1%)
12. maj 2026999 kr7 kr (1%)
10. maj 2026992 kr150 kr (13%)
8. maj 20261.142 kr161 kr (16%)
5. maj 2026981 kr161 kr (14%)
4. maj 20261.142 kr161 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret