Gå til hovedindhold

Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Black, Dame, Aktiv Livsstil, UV-beskyttelse

OakleySolbrillerEAN: 0888392489371
Pris fra 1.159 krtil 1.320 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.036 kr 5. maj

Sammenlign priser på Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Black, Dame, Aktiv Livsstil, UV-beskyttelse og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oakley Sutro Lite - Cykelbrille - Prizm Black - Mat Sort
1.159 kr
Til butik
Oakley Sutro Lite - Cykelbrille - Prizm Black - Mat Sort billede

Produktinformation

Denne Oakley-cykelbrille kombinerer teknisk præcision med komfort og et moderne udtryk. Med optimerede mål er den skabt til dig, der vi...

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Cykelbriller
EAN: 0888392489371
Varenr.: 888392489371
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Black, Dame, Aktiv Livsstil, UV-beskyttelse
-24%1.207 kr
Før 1.590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Black, Dame, Aktiv Livsstil, UV-beskyttelse billede

Produktinformation

Oakleys populære Sutro-brille kommer nu i endnu en ny udgave med en anden bund, for at give brillerne et nyt ydtryk.Denne brille er inspireret af bycyklisternes daglige liv og skaber et fedt og alsidigt look som beskytter dig mod sol og forskellige vejrforhold.På samme tid er de innovative Prizm-linser med til at forbedre både farve og kontrast, så du kan se flere detaljer når du er aktiv.

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: solbriller
Størrelse: Str. ONESIZE
EAN: 0888392489371
Varenr.: 99076
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Oakley Sutro Lite, PRIZM™, Matte Black
-29%1.258 kr
Før 1.760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Synoptik DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oakley Sutro Lite OO9463 Solbriller - Firkantede Sort Spejlede Linser
-25%1.320 kr
Før 1.760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Black, Dame, Aktiv Livsstil, UV-beskyttelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Black, Dame, Aktiv Livsstil, UV-beskyttelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk1.159 kr1.159 krKøb
2Løbeshop DK1.207 kr1.207 krKøb
3AktivVinter.dk1.258 kr1.258 krKøb
4Synoptik DK1.320 kr1.320 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Black, Dame, Aktiv Livsstil, UV-beskyttelse

PriceData har fulgt prisen på Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Black, Dame, Aktiv Livsstil, UV-beskyttelse i 120 dage. Laveste pris i perioden er 1.036 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 1.258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.102 kr.

Den nuværende pris på 1.159 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Black, Dame, Aktiv Livsstil, UV-beskyttelse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Black, Dame, Aktiv Livsstil, UV-beskyttelse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.159 kr110 kr (10%)
23. maj 20261.049 kr8 kr (1%)
15. maj 20261.041 kr3 kr (0%)
13. maj 20261.038 kr11 kr (1%)
12. maj 20261.049 kr11 kr (1%)
11. maj 20261.038 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.037 kr221 kr (18%)
8. maj 20261.258 kr222 kr (21%)
5. maj 20261.036 kr222 kr (18%)
4. maj 20261.258 kr222 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret