Gå til hovedindhold

Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Road, Dame, Aktiv Livsstil, Optimal Beskyttelse

OakleySolbrillerEAN: 0888392489333
Pris fra 1.159 krtil 1.760 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 601 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.147 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Road, Dame, Aktiv Livsstil, Optimal Beskyttelse og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1159 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oakley Sutro Lite - Cykelbrille - Sort Prizm Road
1.159 kr
Til butik
Oakley Sutro Lite - Cykelbrille - Sort Prizm Road billede

Produktinformation

Denne Oakley-cykelbrille kombinerer teknisk præcision med komfort og et moderne udtryk. Med optimerede mål er den skabt til dig, der vi...

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Cykelbriller
EAN: 0888392489333
Varenr.: 888392489333
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Oakley Sutro Lite, PRIZM™, Matte Black
-30%1.198 kr
Før 1.704 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Oakley Sutro Lite, PRIZM™, Matte Black
-32%1.199 kr
Før 1.760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley Sutro Lite, PRIZM™, Matte Black billede

Produktinformation

Oakley Sutro Lite solbriller er designet til at levere ydeevne og komfort til fritidsatleter. Med en høj, halvrandsfri ramme får du øget synsfelt og forbedret ventilation, så du kan præstere på dit højeste niveau. Disse solbriller er designet med fokus p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Solbriller
Farve: Matte Black
Størrelse: Onesize
EAN: 0888392489333
Varenr.: 24363-28020-77093
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Road, Dame, Aktiv Livsstil, Optimal Beskyttelse
-24%1.207 kr
Før 1.590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Synoptik DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oakley Sutro Lite OO9463 Solbriller - Firkantede Sort Spejlede Linser
1.760 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Road, Dame, Aktiv Livsstil, Optimal Beskyttelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Road, Dame, Aktiv Livsstil, Optimal Beskyttelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk1.159 kr1.159 krKøb
2AktivVinter.dk1.198 kr1.198 krKøb
3Skisport.dk1.199 kr1.199 krKøb
4Løbeshop DK1.207 kr1.207 krKøb
5Synoptik DK1.760 kr1.760 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Road, Dame, Aktiv Livsstil, Optimal Beskyttelse

PriceData har fulgt prisen på Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Road, Dame, Aktiv Livsstil, Optimal Beskyttelse i 119 dage. Laveste pris i perioden er 1.147 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 1.258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.171 kr.

Den nuværende pris på 1.159 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Road, Dame, Aktiv Livsstil, Optimal Beskyttelse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Oakley Sutro Lite Solbriller - Prizm Road, Dame, Aktiv Livsstil, Optimal Beskyttelse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.159 kr39 kr (3%)
5. maj 20261.198 kr11 kr (1%)
3. maj 20261.187 kr12 kr (1%)
26. apr. 20261.199 kr40 kr (3%)
24. apr. 20261.159 kr40 kr (3%)
23. apr. 20261.199 kr40 kr (3%)
21. apr. 20261.159 kr40 kr (3%)
16. apr. 20261.199 kr52 kr (5%)
14. apr. 20261.147 kr52 kr (4%)
10. apr. 20261.199 kr40 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret