Gå til hovedindhold

Oakley Sutro Lite Solbriller Prizm Black - Sporty og stilfuld til løb og udendørs aktiviteter

OakleySolbrillerEAN: 0888392662057
Pris fra 999 krtil 1.325 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 326 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oakley Sutro Lite Solbriller Prizm Black - Sporty og stilfuld til løb og udendørs aktiviteter og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
OAKLEY Sutro Lite Prizm Black
-46%999 kr
Før 1.850 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OAKLEY Sutro Lite Prizm Black billede

Produktinformation

Oakley Sutro Lite Prizm Black er skabt til rytteren, der vil kombinere maksimal performance med et kompromisløst look. Den halvrammeløse konstruktion giver et bredere synsfelt og lavere vægt - perfekt til både landevej, gravel og pendling i høj fart. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Oakley
EAN: 0888392662057
Varenr.: 70354
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oakley Sutro Lite Solbriller Prizm Black - Sporty og stilfuld til løb og udendørs aktiviteter
-31%1.271 kr
Før 1.850 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley Sutro Lite Solbriller Prizm Black - Sporty og stilfuld til løb og udendørs aktiviteter billede

Produktinformation

Oakleys populære Sutro-brille kommer nu i endnu en ny udgave med en anden bund, for at give brillerne et nyt ydtryk.Denne brille er inspireret af bycyklisternes daglige liv og skaber et fedt og alsidigt look som beskytter dig mod sol og forskellige vejrforhold.På samme tid er de innovative Prizm-linser med til at forbedre både farve og kontrast, så du kan se flere detaljer når du er aktiv.

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: solbriller
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0888392662057
Varenr.: 303288
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oakley Sutro Lite - Cykelbriller - Prizm black - Matte black
1.271 kr
Til butik
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Oakley Sutro Lite, PRIZM™, Matte Black
-28%1.325 kr
Før 1.850 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Lite Solbriller Prizm Black - Sporty og stilfuld til løb og udendørs aktiviteter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Lite Solbriller Prizm Black - Sporty og stilfuld til løb og udendørs aktiviteter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dania Bikes999 kr999 krKøb
2Løbeshop DK1.271 kr1.271 krKøb
3Cykelpartner.dk1.271 kr1.271 krKøb
4AktivVinter.dk1.325 kr1.325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oakley Sutro Lite Solbriller Prizm Black - Sporty og stilfuld til løb og udendørs aktiviteter

PriceData har fulgt prisen på Oakley Sutro Lite Solbriller Prizm Black - Sporty og stilfuld til løb og udendørs aktiviteter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 1.271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.105 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Oakley Sutro Lite Solbriller Prizm Black - Sporty og stilfuld til løb og udendørs aktiviteter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Oakley Sutro Lite Solbriller Prizm Black - Sporty og stilfuld til løb og udendørs aktiviteter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026999 kr175 kr (15%)
18. maj 20261.174 kr175 kr (18%)
14. maj 2026999 kr175 kr (15%)
13. maj 20261.174 kr175 kr (18%)
7. maj 2026999 kr175 kr (15%)
6. maj 20261.174 kr175 kr (18%)
21. apr. 2026999 kr175 kr (15%)
20. apr. 20261.174 kr175 kr (18%)
16. apr. 2026999 kr175 kr (15%)
15. apr. 20261.174 kr175 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret