Gå til hovedindhold

Oakley Sutro Lite Sweep Prizm Black - Cykelbrille - Mat Grå/Sort - Smoked Linse

OakleySolbrillerEAN: 0888392530554
Pris fra 1.099 krtil 1.320 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.036 kr 5. maj

Sammenlign priser på Oakley Sutro Lite Sweep Prizm Black - Cykelbrille - Mat Grå/Sort - Smoked Linse og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oakley Sutro Lite Sweep Prizm Black - Cykelbrille - Mat Grå/Sort - Smoked Linse
1.099 kr
Til butik
Oakley Sutro Lite Sweep Prizm Black - Cykelbrille - Mat Grå/Sort - Smoked Linse billede

Produktinformation

Denne MTB-brille fra Oakley er skabt til dig, der elsker fart og teknik i skoven. Med fokus på øget synsfelt, komfort og beskyttelse f...

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Cykelbriller
EAN: 0888392530554
Varenr.: 888392530554
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Oakley Sutro Lite Sweep, PRIZM™, Matte Black
-38%1.100 kr
Før 1.760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley Sutro Lite Sweep, PRIZM™, Matte Black billede

Produktinformation

Oakley Sutro Lite Sweep brillerne er designet en smule anderledes end Sutro Lite. Med en høj, halvrandsfri ramme får du øget synsfelt og forbedret ventilation, så du kan præstere på dit højeste niveau. Disse solbriller er designet med fokus på komfort og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Solbriller
Farve: Matte Black
Størrelse: Onesize
EAN: 0888392530554
Varenr.: 24372-28029-77102
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Oakley Sutro Lite Sweep, PRIZM™, Matte Black
-31%1.100 kr
Før 1.588 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oakley Sutro Lite Sweep Solbriller (Prizm Black) - Str. One size, Sort Herre
-24%1.207 kr
Før 1.590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Synoptik DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oakley Sutro Lite Sweep 0OO9465 Solbriller - Firkantede Sort Spejlede Linser
-25%1.320 kr
Før 1.760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Lite Sweep Prizm Black - Cykelbrille - Mat Grå/Sort - Smoked Linse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Lite Sweep Prizm Black - Cykelbrille - Mat Grå/Sort - Smoked Linse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk1.099 kr1.099 krKøb
2Skisport.dk1.100 kr1.100 krKøb
3AktivVinter.dk1.100 kr1.100 krKøb
4Løbeshop DK1.207 kr1.207 krKøb
5Synoptik DK1.320 kr1.320 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oakley Sutro Lite Sweep Prizm Black - Cykelbrille - Mat Grå/Sort - Smoked Linse

PriceData har fulgt prisen på Oakley Sutro Lite Sweep Prizm Black - Cykelbrille - Mat Grå/Sort - Smoked Linse i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.036 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.073 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Oakley Sutro Lite Sweep Prizm Black - Cykelbrille - Mat Grå/Sort - Smoked Linse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Oakley Sutro Lite Sweep Prizm Black - Cykelbrille - Mat Grå/Sort - Smoked Linse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.099 kr50 kr (5%)
24. maj 20261.049 kr8 kr (1%)
15. maj 20261.041 kr3 kr (0%)
13. maj 20261.038 kr11 kr (1%)
12. maj 20261.049 kr11 kr (1%)
10. maj 20261.038 kr62 kr (6%)
8. maj 20261.100 kr64 kr (6%)
5. maj 20261.036 kr64 kr (6%)
4. maj 20261.100 kr64 kr (6%)
24. apr. 20261.036 kr163 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret