Gå til hovedindhold

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 08 Status Update

NYX Professional MakeupLæbemakeupEAN: 0800897234034
Pris fra 65 krtil 97 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 08 Status Update og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 08 Status Update 4,8ml
65 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 08 Status Update 4,8ml billede

Produktinformation

Fat Oil Lip Drip er en ny type læbeolie fra NYX Professional Makeup. Fugter!

Produktspecifikationer

Kategori: Læber
Artikel nr.: K5442300
EAN: 0800897234034
Varenr.: 3258678
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 08 Status Update (4,8 ml)
-31%70 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 08 Status Update (4,8 ml) billede

Produktinformation

""En ny slags tyktflydende læbeolie med alle de bedste fordele. Her er Fat Oil Lip Drip fra NYX Professional Makeup. - Beskytter læberne. - Fugter hele dagen. - Klistrer ikke: Behagelig og superskinnende. - Beriget med multebærolie, hindbærkerneolie og squalane. - Stor applikator for maksimal komfort og nem påføring. - Vegansk formel* Nu er det din tur til at få læber der drypper af fugt og vild glans! *Uden ingredienser af animalsk oprindelse."...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lip gloss
Vægt: 25g
Artikel nr.: K54423
EAN: 0800897234034
Varenr.: B083119
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Fat Oil Lip Drip 4.8 ml Status Update
89 kr
Til butik
NYX PROF. MAKEUP Fat Oil Lip Drip 4.8 ml Status Update billede

Produktinformation

NYX PROF. MAKEUP Fat Oil Lip Drip 4,8 ml - Status UpdateFat Oil Lip Drip från NYX Professional Makeup är en färgad läppolja med massor av fördelar:- Skyddar- Återfuktar hela dagen- Känns inte klibbig - Behaglig och blank- Berikad med hjortronfröolja, hallonfröolja och squalane- Stor applikator för maximal komfort och god applicering.- Vegansk formula*.

Produktspecifikationer

Mærke: NYX
Kategori: Læbepomade
EAN: 0800897234034
Varenr.: C28991
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 4.8 ml - 08 Status Update
-25%89,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 08 Status Update
96 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Status Update 08 - 4,8 ml
97 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 08 Status Update koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 08 Status Update koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK65 kr65 krKøb
2Bangerhead DK70 kr70 krKøb
3Teknikproffset DK89 kr138 krKøb
4NiceHair.dk89,96 kr89,96 krKøb
5Lyko DK96 kr96 krKøb
6NordicFeel DK97 kr97 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 08 Status Update

PriceData har fulgt prisen på NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 08 Status Update i 166 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 08 Status Update. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 08 Status Update de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202665 kr5 kr (7%)
28. maj 202670 kr6 kr (8%)
27. maj 202676 kr6 kr (9%)
24. maj 202670 kr6 kr (8%)
23. maj 202676 kr7 kr (10%)
16. maj 202669 kr7 kr (9%)
14. maj 202676 kr6 kr (9%)
9. maj 202670 kr2 kr (3%)
8. maj 202672 kr2 kr (3%)
7. maj 202674 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret