Gå til hovedindhold

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 07 Scrollin

NYX PROFESSIONAL MAKEUPLæbemakeupEAN: 0800897234027
Pris fra 75 krtil 98 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 28. maj

Sammenlign priser på NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 07 Scrollin og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 07 Scrollin 4,8ml
75 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 07 Scrollin 4,8ml billede

Produktinformation

Fat Oil Lip Drip er en ny type læbeolie fra NYX Professional Makeup. Fugter!

Produktspecifikationer

Kategori: Læber
Artikel nr.: K5442200
EAN: 0800897234027
Varenr.: 3258679
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 07 Scrollin (4,8 ml)
-18%83 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 07 Scrollin (4,8 ml) billede

Produktinformation

""En ny slags tyktflydende læbeolie med alle de bedste fordele. Her er Fat Oil Lip Drip fra NYX Professional Makeup. - Beskytter læberne. - Fugter hele dagen. - Klistrer ikke: Behagelig og superskinnende. - Beriget med multebærolie, hindbærkerneolie og squalane. - Stor applikator for maksimal komfort og nem påføring. - Vegansk formel* Nu er det din tur til at få læber der drypper af fugt og vild glans! *Uden ingredienser af animalsk oprindelse."...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lip gloss
Vægt: 25g
Artikel nr.: K54422
EAN: 0800897234027
Varenr.: B083117
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Fat Oil Lip Drip 4.8 ml Scrollin
-3%86 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX PROF. MAKEUP Fat Oil Lip Drip 4.8 ml Scrollin billede

Produktinformation

NYX PROF. MAKEUP Fat Oil Lip Drip 4,8 ml - ScrollinFat Oil Lip Drip från NYX Professional Makeup är en färgad läppolja med massor av fördelar:- Skyddar- Återfuktar hela dagen- Känns inte klibbig - Behaglig och blank- Berikad med hjortronfröolja, hallonfröolja och squalane- Stor applikator för maximal komfort och god applicering.- Vegansk formula*.

Produktspecifikationer

Mærke: NYX
Kategori: Læbepomade
EAN: 0800897234027
Varenr.: C28990
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Scrollin 07 - 4,8 ml
97 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 07 Scrollin
98 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 07 Scrollin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 07 Scrollin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK75 kr75 krKøb
2Bangerhead DK83 kr83 krKøb
3Teknikproffset DK86 kr135 krKøb
4NordicFeel DK97 kr97 krKøb
5Lyko DK98 kr98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 07 Scrollin

PriceData har fulgt prisen på NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 07 Scrollin i 180 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er 27% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 07 Scrollin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 07 Scrollin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202675 kr28 kr (60%)
28. maj 202647 kr28 kr (37%)
23. maj 202675 kr28 kr (60%)
9. jan. 202647 kr1 kr (2%)
4. jan. 202646 kr41 kr (47%)
27. dec. 202587 kr28 kr (47%)
21. dec. 202559 kr12 kr (26%)
18. dec. 202547 kr1 kr (2%)
13. dec. 202546 kr13 kr (22%)
4. dec. 202559 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret