Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 13 Losin' Cone-Trol Lipgloss - 4,8 ml

NYX PROFESSIONAL MAKEUPLæbemakeupEAN: 0800897261597
Pris fra 47,98 krtil 99 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 51,02 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 13 Losin' Cone-Trol Lipgloss - 4,8 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.98 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Fat Oil Drip 4.8 ml - 13 Losin' Cone-trol
-60%47,98 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Drip 4.8 ml - 13 Losin' Cone-trol billede

Produktinformation

NYX Prof. Makeup Fat Oil Drip - 13 Losin' Cone-trol er en superlækker læbeolie, som giver dine læber maksimal fugt og glans. Denne olie har en skøn, tyktflydende tekstur, der let påføres med den store applikator, og som føles utrolig behagelig og på

Produktspecifikationer

Kategori: Lip Gloss
EAN: 0800897261597
Varenr.: 114148
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Losin Cone Trol Lipgloss
97 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 13 Losin' Cone-Trol Lipgloss - 4,8 ml
97 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 13 Losin' Cone-Trol Lipgloss - 4,8 ml billede

Produktinformation

Fyldig glans og intens genopfugtning til dine læber NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip er læbeoljen, der revolutionerer din sminkerutine med sin unikke kombination af intens genopfugtning og strålende glans. Den ikke-klistrede formel glider sømløst over læberne og giver en øjeblikkelig følelse af fylde og komfort. Beriget med nærende olier fra morbær og hindbær samt genopfugtende squalane, beskytter og plejer denne læbeolie dine læber hele dagen. Med sin smarte applikator bliver det nemt at skabe et perfekt finish, der holder fra morgen til aften. Fordelene ved denne nærende læbeolie Giver intens genopfugtning uden klistret følelse Skaber øjeblikkelig fylde og strålende glans Beriget med morbær-, hindbær- og squalane-olier for optimal næring Vegansk formel med smart applikator til præcis påføring Sådan får du det meste ud af din læbeolie Påfør med den store applikator og byg på, indtil du har så meget glans, du ønsker. Perfekt til dig, der vil kombinere pleje og glans i ét enkelt trin. Oplev NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Lipgloss
Størrelse: 4.8 ml
Artikel nr.: 189867
EAN: 0800897261597
Varenr.: 189867
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 13 Losin'
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 13 Losin' Cone-Trol Lipgloss - 4,8 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 13 Losin' Cone-Trol Lipgloss - 4,8 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk47,98 kr47,98 krKøb
2Cocopanda DK97 kr97 krKøb
3NordicFeel DK97 kr97 krKøb
4Lyko DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 13 Losin' Cone-Trol Lipgloss - 4,8 ml

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 13 Losin' Cone-Trol Lipgloss - 4,8 ml i 166 dage. Laveste pris i perioden er 47,98 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 47,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 13 Losin' Cone-Trol Lipgloss - 4,8 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 13 Losin' Cone-Trol Lipgloss - 4,8 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202647,98 kr49,02 kr (51%)
30. maj 202697 kr49,02 kr (102%)
29. maj 202647,98 kr41,98 kr (47%)
28. maj 202689,96 kr
12. maj 202690,59 kr7,59 kr (9%)
11. maj 202683 kr14 kr (20%)
28. apr. 202669 kr21,59 kr (24%)
25. apr. 202690,59 kr7,59 kr (9%)
23. apr. 202683 kr10,11 kr (14%)
10. apr. 202672,89 kr24,11 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret