Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 11 Livin' The Cream Lipgloss - 4,8 ml

NYX PROFESSIONAL MAKEUPLæbemakeupEAN: 0800897261573
Pris fra 89,96 krtil 97 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 7,04 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 67 kr 28. apr.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 11 Livin' The Cream Lipgloss - 4,8 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89.96 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Fat Oil Drip 4.8 ml - 11 Livin' The Cream
-25%89,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Drip 4.8 ml - 11 Livin' The Cream billede

Produktinformation

NYX Prof. Makeup Fat Oil Drip - 11 Livin' The Cream er en superlækker læbeolie, som giver dine læber maksimal fugt og glans. Denne olie har en skøn, tyktflydende tekstur, der let påføres med den store applikator, og som føles utrolig behagelig og på

Produktspecifikationer

Kategori: Lip Gloss
EAN: 0800897261573
Varenr.: 114146
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 11 Livin'
90 kr
Til butik
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss  11 Livin' billede

Produktinformation

Forkæl dine læber med NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip, en rig læbeolie som giver fugt og fabelagtig glans uden at føles klistret. Den nærende formel er nem at påføre og giver fugt og beskyttelse hele dagen.Beriget med olie fra multebær, som er en kilde til antioxidanter, og olie fra hindbær, som en kendt for at have beroligende og plejende egenskaber. Indeholder også Squalane, en ingrediens som indekapsler fugt og hjælper med at styrke den følsomme hudbarriere på læberne. Disse ingredienser får dine læber til at føles bløde og smidige samt fremstå uimodståeligt fyldige. Applikatoren følger nemt læbekonturen for præcis og bekvem påføring i hvert strøg. Oplev den ultimate læbepleje med vegansk formel* som giver dine læber et friskt og strålende look med blank finish.- Masser af glans- Ikke-klistret- Fugtgivende- Beriget med multebær- og hindbærolie samt squalane- Vegansk formel**Ingen ingredienser af animalsk oprindelse.Anvendelse:Påfør med den store applikator, og byg op til du skinner lige så meget som du har lyst til. NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 11 Livin'...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbeolie
Størrelse: 4.800000000
Artikel nr.: K6086800
EAN: 0800897261573
Varenr.: 1859-661-0011
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Livin The Cream Lipgloss
97 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 11 Livin' The Cream Lipgloss - 4,8 ml
97 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 11 Livin' The Cream Lipgloss - 4,8 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 11 Livin' The Cream Lipgloss - 4,8 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk89,96 kr89,96 krKøb
2Lyko DK90 kr90 krKøb
3Cocopanda DK97 kr97 krKøb
4NordicFeel DK97 kr97 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 11 Livin' The Cream Lipgloss - 4,8 ml

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 11 Livin' The Cream Lipgloss - 4,8 ml i 166 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 89,96 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 11 Livin' The Cream Lipgloss - 4,8 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 11 Livin' The Cream Lipgloss - 4,8 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202689,96 kr
30. maj 202690 kr
28. maj 202689,96 kr
12. maj 202690,61 kr7,61 kr (9%)
11. maj 202683 kr16 kr (24%)
28. apr. 202667 kr23,61 kr (26%)
25. apr. 202690,61 kr7,61 kr (9%)
23. apr. 202683 kr10,09 kr (14%)
10. apr. 202672,91 kr24,09 kr (25%)
9. apr. 202697 kr24,09 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret