Gå til hovedindhold

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 01 My Main

NYX PROFESSIONAL MAKEUPLæbemakeup12 timers fugtgivningDaglig læbepleje med glansEAN: 0800897233914

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip er en transparent læbeolie med maksimal glans og 12 timers fugtgivende pleje. Beriget med multebær- og hindbærolie. Læs mere

Pris fra 65 krtil 98 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 24. apr.

Sammenlign priser på NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 01 My Main og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 01 My Main 4,8ml
65 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 01 My Main (4,8 ml)
-31%70 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
NYX fat oil lip drip 4,8ml
79 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Fat Oil Lip Drip 4.8 ml My Main
-3%86 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip My Main 01 - 4,8 ml
97 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 01 My Main
98 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 01 My Main koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 01 My Main koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK65 kr65 krKøb
2Bangerhead DK70 kr70 krKøb
3Hobbix79 kr79 krKøb
4Teknikproffset DK86 kr135 krKøb
5NordicFeel DK97 kr97 krKøb
6Lyko DK98 kr98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 01 My Main 4,8 ml

NYX PROFESSIONAL MAKEUP

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip er en transparent læbeolie med maksimal glans og 12 timers fugtgivende pleje. Beriget med multebær- og hindbærolie.

• læbeolie
• lip oil
• transparent gloss
• multebærolie
• squalane læbepleje
• 12 timers fugt
• vegansk læbeolie
• Daglig læbepleje med glans
• 12 timers fugtgivning

Beskrivelse

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 01 My Main er en revolutionerende læbeolie, der kombinerer maksimal glans med intensiv fugtgivende pleje. Den transparente formel leverer en tyktflydende tekstur, som let påføres med den store applikator og føles utrolig behagelig uden at være klistret. Beriget med nærende olier fra multebær og hindbærkerner samt squalane sikrer den op til 12 timers beskyttelse og fugtgivning af læberne. Den veganske formel giver et stråleende finish, der fremhæver læbernes naturlige skønhed. Perfekt til dem, der ønsker professionel læbepleje med spektakulær glans til daglig brug.

Specifikationer

Finish:Høj glans, transparent
Formel:Vegansk, uden animalske ingredienser
Tekstur:Tyktflydende, ikke-klistret
Volumen:4,8 ml
Applikator:Stor applikator for præcis påføring
Holdbarhed:Op til 12 timers fugtgivning
Nøgleingredienser:Multebærolie, hindbærkerneolie, squalane

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder fugtgivningen på læberne?

NYX Fat Oil Lip Drip giver op til 12 timers fugtgivende beskyttelse, så dine læber holdes bløde og velfugtede hele dagen.

Er produktet klistret som andre lip gloss?

Nej, denne læbeolie har en unik tyktflydende formel, der føles behagelig og ikke-klistret på læberne, selvom den giver maksimal glans.

Hvilke nærende ingredienser indeholder produktet?

Produktet er beriget med multebærolie (rig på antioxidanter), hindbærkerneolie (beroligende egenskaber) og squalane, der hjælper med at styrke læbernes hudbarriere.

Kan produktet bruges sammen med andre læbeprodukter?

Ja, Fat Oil Lip Drip kan bruges alene for en naturlig glans eller oven på dine yndlings læbefarver for at tilføje ekstra intensitet og glans.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 01 My Main

PriceData har fulgt prisen på NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 01 My Main i 180 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 01 My Main. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 01 My Main de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202665 kr5 kr (7%)
9. maj 202670 kr2 kr (3%)
8. maj 202672 kr2 kr (3%)
7. maj 202674 kr5 kr (7%)
30. apr. 202669 kr7 kr (11%)
24. apr. 202662 kr7 kr (10%)
19. apr. 202669 kr1 kr (1%)
17. apr. 202668 kr5 kr (7%)
16. apr. 202673 kr1 kr (1%)
11. apr. 202674 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret