Gå til hovedindhold

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 06 Follow Bac

NYX Professional MakeupLæbemakeupEAN: 0800897234003
Pris fra 70 krtil 99 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61 kr 24. apr.

Sammenlign priser på NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 06 Follow Bac og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 06 Follow Back (4,8 ml)
-31%70 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 06 Follow Back (4,8 ml) billede

Produktinformation

""En ny slags tyktflydende læbeolie med alle de bedste fordele. Her er Fat Oil Lip Drip fra NYX Professional Makeup. - Beskytter læberne. - Fugter hele dagen. - Klistrer ikke: Behagelig og superskinnende. - Beriget med multebærolie, hindbærkerneolie og squalane. - Stor applikator for maksimal komfort og nem påføring. - Vegansk formel* Nu er det din tur til at få læber der drypper af fugt og vild glans! *Uden ingredienser af animalsk oprindelse."...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lip gloss
Vægt: 25g
Artikel nr.: K54420
EAN: 0800897234003
Varenr.: B083121
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP Fat Oil Lip Drip 4.8 ml Follow Back
-3%86 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX PROF. MAKEUP Fat Oil Lip Drip 4.8 ml Follow Back billede

Produktinformation

NYX PROF. MAKEUP Fat Oil Lip Drip 4,8 ml - Follow BackFat Oil Lip Drip från NYX Professional Makeup är en färgad läppolja med massor av fördelar:- Skyddar- Återfuktar hela dagen- Känns inte klibbig - Behaglig och blank- Berikad med hjortronfröolja, hallonfröolja och squalane- Stor applikator för maximal komfort och god applicering.- Vegansk formula*.

Produktspecifikationer

Mærke: NYX
Kategori: Læbepomade
EAN: 0800897234003
Varenr.: C28993
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Follow Back 06 - 4,8 ml
97 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Follow Back 06 - 4,8 ml billede

Produktinformation

Fyldig glans og intensiv fugt til dine læber NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip er læbeoljen som forvandler din læbepleje med sin unikke formel, der kombinerer intensiv fugt med en strålende, ikke-klistret finish. Beriget med nærende olier fra morbær og hindbær samt fugtbindende squalane, som styrker læbernes naturlige barriere og giver en uimodståelig fyldig fornemmelse. Den store applikator gør det nemt at skabe en perfekt påføring langs læbernes kontur, mens den veganske formel leverer langvarig glans og blødhed, der holder hele dagen. Hvorfor du vil elske denne læbeolie Intensiv fugt uden klistret fornemmelse takket være den smarte olieformulering Beriget med squalane, morbærolie og hindbærolie for optimal læbepleje Smart stor applikator som giver præcis og nem påføring Vegansk formel der giver langvarig glans og blødhed Sådan får du det meste ud af din læbeolie Påfør med den store applikator og byg på, indtil du har så meget glans, du ønsker. Klar til at give dine læber den ultimative kombination af pleje og glans? Opdag NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Lipgloss
Størrelse: 4.8 ml
Artikel nr.: 112754
EAN: 0800897234003
Varenr.: 112754
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 06 Follow Bac
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 06 Follow Bac koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 06 Follow Bac koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK70 kr70 krKøb
2Teknikproffset DK86 kr135 krKøb
3NordicFeel DK97 kr97 krKøb
4Lyko DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 06 Follow Bac

PriceData har fulgt prisen på NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 06 Follow Bac i 172 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 06 Follow Bac. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 06 Follow Bac de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202670 kr6 kr (8%)
27. maj 202676 kr11 kr (17%)
14. maj 202665 kr5 kr (7%)
9. maj 202670 kr3 kr (4%)
8. maj 202667 kr2 kr (3%)
30. apr. 202669 kr8 kr (13%)
24. apr. 202661 kr7 kr (10%)
17. apr. 202668 kr4,91 kr (7%)
14. apr. 202672,91 kr20,91 kr (40%)
20. jan. 202652 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret