Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 14 Inside Scoop Lipgloss - 4,8 ml

NYX PROFESSIONAL MAKEUPLæbemakeupEAN: 0800897261603
Pris fra 47,98 krtil 99 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 51,02 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 14 Inside Scoop Lipgloss - 4,8 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.98 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NYX Professional Makeup Fat Oil Drip 4.8 ml - 14 Inside scoop
-60%47,98 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Drip 4.8 ml - 14 Inside scoop billede

Produktinformation

NYX Prof. Makeup Fat Oil Drip - 14 Inside scoop er en superlækker læbeolie, som giver dine læber maksimal fugt og glans. Denne olie har en skøn, tyktflydende tekstur, der let påføres med den store applikator, og som føles utrolig behagelig og på ingen måd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lip Gloss
EAN: 0800897261603
Varenr.: 114149
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Inside Scoop Lipgloss 4,
97 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 14 Inside Scoop Lipgloss - 4,8 ml
97 kr
Til butik
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 14 Inside Scoop Lipgloss - 4,8 ml billede

Produktinformation

Fyldig glans og fugt til dine læber hele dagen NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip er læbeoljen, der tager din læbepleje til et helt nyt niveau med sin ikke-klebrige formel, der giver intensiv fugt og strålende glans. Beriget med plejende olier fra morbær og hindbær samt fugtgivende squalane, beskytter og plejer den dine læber, mens den giver en uimodståelig fyldig fornemmelse. Den smarte applikator gør det nemt at få en præcis påføring langs læbernes kontur, og den veganske formel leverer et blankt finish, der holder hele dagen. Hvorfor du vil elske denne læbeolje Giver intensiv glans uden at føles klebrig på læberne Fugtgiver og plejer med morbær-, hindbærolie og squalane Smart applikator til nem og præcis påføring Vegansk formel, der giver fyldig fornemmelse og blankt finish Sådan får du det meste ud af din læbeolje Påfør med den store applikator og byg på, indtil du har så meget glans, du ønsker. Klar til at give dine læber den fugt og glans, de fortjener? Opdag NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Lipgloss
Størrelse: 4.8 ml
Artikel nr.: 189868
EAN: 0800897261603
Varenr.: 189868
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Fat Oil Lip Drip Lip Gloss 14 Inside
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 14 Inside Scoop Lipgloss - 4,8 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 14 Inside Scoop Lipgloss - 4,8 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk47,98 kr47,98 krKøb
2Cocopanda DK97 kr97 krKøb
3NordicFeel DK97 kr97 krKøb
4Lyko DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 14 Inside Scoop Lipgloss - 4,8 ml

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 14 Inside Scoop Lipgloss - 4,8 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 47,98 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 47,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 47% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 14 Inside Scoop Lipgloss - 4,8 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip 14 Inside Scoop Lipgloss - 4,8 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202647,98 kr49,02 kr (51%)
30. maj 202697 kr49,02 kr (102%)
29. maj 202647,98 kr41,98 kr (47%)
28. maj 202689,96 kr
24. apr. 202690,59 kr6,41 kr (7%)
23. apr. 202697 kr24,11 kr (33%)
10. apr. 202672,89 kr24,11 kr (25%)
9. apr. 202697 kr24,11 kr (33%)
8. apr. 202672,89 kr1,64 kr (2%)
5. apr. 202671,25 kr25,75 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret