Gå til hovedindhold

Nothing Ear (3) Trådløs TWS earbuds Hvid

NothingElektronikEAN: 6974434226791
Pris fra 1.190 krtil 1.549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 359 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nothing Ear (3) Trådløs TWS earbuds Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1190 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Nothing Ear (3) ørepropper (hvid)
-21%1.190 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nothing Ear (3) ørepropper (hvid) billede

Produktinformation

Nothing Ear (3) ørepropper (hvid) - 12mm driver, 24-bit Hi-Res LDAC, 45dB smart ANC, op til 38 timer - Høretelefoner & tilbehør In-ear høretelefoner

Produktspecifikationer

Mærke: NOTHING
Kategori: Høretelefoner & tilbehør
Artikel nr.: A10600125
EAN: 6974434226791
Varenr.: 1329259
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nothing Ear (3) - White
-20%1.199 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nothing Ear (3) - White billede

Produktinformation

Mød Nothing Ear (3) - earbuds, der gendefinerer lytning. Med banebrydende Super Mic-teknologi, 45 dB støjreduktion og 24-bit Hi-Res LDAC-lyd er hvert opkald krystalklart, hver tone medrivende, og hvert øjeblik uforstyrret. - Super Mic-teknologi - Krystalklar stemmeoptagelse, selv i støjende miljøer - 45 dB Støjreduktion - Bloker forstyrrelser og fokuser på det, der betyder noget - 24-bit Hi-Res LDAC Audio - Medrivende højopløsningslyd til musik og medier - Let & Ergonomisk Design - Komfortabel pasform til hel dags brug - Holdbar & Vandafvisende - IP54-klassificeret til daglig brug - Smarte funktioner - Stemmebeskeder, AI-transskription og ChatGPT-integration - Dynamisk Basforstærkning - Dyb, kraftfuld bas uden forvrængning - Lang Batterilevetid - Op til 5,5 timer pr. opladning, 22 timer med etui - Hurtig opladning - 10 minutters opladning = op til 10 timers afspilning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: A10600125
EAN: 6974434226791
Varenr.: 3402659
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nothing Ear (3) - Hvid
1.389 kr
Til butik
Nothing Ear (3) - Hvid billede

Produktinformation

Få ro omkring dig med Nothing Ear (3) in-ear høretelefoner, uanset om du bruger dem til musiklytning, telefonsamtaler, hverdagsbrug eller rejse. De er udviklet til dig, der vil kunne skifte mellem fordybelse og kontakt med omgivelserne i løbet af dagen. Med aktiv støjreduktion (ANC) dæmper Nothing Ear (3) støj fra omgivelserne, så du lettere kan koncentrere dig om det, du lytter til. Batteritiden er op til 5,5 timer, hvilket giver god tid til pendling, arbejde eller afslapning, før du behøver at tænke på opladning. Dæmp verden. Eller lad den komme ind. ANC reducerer baggrundsstøj, så musik og stemmer står tydeligere frem, når du vil have ro. Når du har brug for at høre, hvad der sker omkring dig, lader gennemsigtighedsfunktionen omgivelsernes lyde passere, så du kan føre en kort samtale eller opfange vigtige informationer uden at tage ørepropperne ud. Lyd til både musik og samtaler Den kraftfulde og afbalancerede lydgengivelse med dyb bas og tydelig diskant gør Nothing Ear (3) velegnet til både musiklytning og telefonsamtaler. En indbygget Super Mic, der aktiveres via TALK-knappen, hjælper dig med at blive hørt under opkald, så du kan bruge dem som en daglig headset-løsning. Opladning uden kabelrod Med trådløs opladning kan du lægge opladningsetuiet på en kompatibel trådløs oplader i stedet for at finde et kabel frem. Det gør det nemmere at holde høretelefonerne klar til brug, hvad enten du er på farten eller har dem liggende fast et sted. Designet til daglig brug – og ChatGPT-understøttelse Nothing Ear (3) har et moderne og behageligt design, så de sidder komfortabelt i længere tid ad gangen. Opladningsetuiet er udført med et robust aluminiumhus, som beskytter høretelefonerne, når de ligger i lommen eller tasken. ChatGPT-understøttelse er tilgængelig via appen. I pakken: Nothing Ear (3) - Hvid med opladningsetui.

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Bluetooth høretelefoner in-ear
Artikel nr.: Nothing Ear (3) - White
EAN: 6974434226791
Varenr.: 24883
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Nothing Ear (3) Trådløs TWS earbuds Hvid
1.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nothing Ear (3) Trådløs TWS earbuds Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nothing Ear (3) Trådløs TWS earbuds Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.190 kr1.190 krKøb
2Proshop DK1.199 kr1.199 krKøb
3Av-Cables DK1.389 kr1.389 krKøb
4Ultrashop1.549 kr1.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nothing Ear (3) Trådløs TWS earbuds Hvid

PriceData har fulgt prisen på Nothing Ear (3) Trådløs TWS earbuds Hvid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.182 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.345 kr.

Den nuværende pris på 1.190 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Nothing Ear (3) Trådløs TWS earbuds Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Nothing Ear (3) Trådløs TWS earbuds Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.190 kr191 kr (14%)
1. jun. 20261.381 kr10 kr (1%)
31. maj 20261.371 kr134 kr (11%)
30. maj 20261.237 kr152 kr (11%)
7. maj 20261.389 kr110 kr (7%)
5. maj 20261.499 kr114 kr (8%)
22. apr. 20261.385 kr114 kr (8%)
21. apr. 20261.499 kr300 kr (25%)
6. apr. 20261.199 kr300 kr (20%)
1. apr. 20261.499 kr300 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret