Gå til hovedindhold

NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat rød

NORMEludstyrEAN: 5745000894055
Pris fra 69 krtil 95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 23. mar.

Sammenlign priser på NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat rød og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, rød
69 kr
Til butik
Norm F stikprop, schuko, med jord, rød billede

Produktinformation

Flad stikprop til diskret og pladsbesparende installationMed denne flade stikprop får du en elegant løsning, når du ønsker at placere møbler tættere på væggen - uden at gå på kompromis med funktionalitet eller sikkerhed. Den runde, matte overflade i rød...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NORM
Kategori: El-artikler
Farve: red
Størrelse: 43 mm x 40 mm x 48 mm
EAN: 5745000894055
Varenr.: 6228068501
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, rød
69 kr
Til butik
Norm F stikprop, schuko, med jord, rød billede

Produktinformation

Fladt stik til diskret og pladsbesparende installationMed denne flade stikprop får du en praktisk løsning, der gør det let at placere møbler tættere på væggen. Det flade design og den røde farve sikrer, at stikproppen passer ind i mange hjem, uanset om de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NORM
Kategori: Kabler
Farve: red
Størrelse: 43 mm x 40 mm x 48 mm
EAN: 5745000894055
Varenr.: 6228068501
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORM F Stikprop, Mat Rød (Schuko standard)
69 kr
Til butik
NORM F Stikprop, Mat Rød (Schuko standard) billede

Produktinformation

NORM er en flad stikprop, der forener stilrent design og funktionalitet. Det flade design passer perfekt bag møbler, og stikproppen fås i flere farver, så du kan tilføje et personligt udtryk til dine el-installationer. Monteres nemt på almindelige husholdningsapparater (230-250V) i hjemmet.

Produktspecifikationer

Mærke: NORM
Kategori: Afbrydermateriel
Artikel nr.: 43026
EAN: 5745000894055
Varenr.: 3326267
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, rød
78 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, rød
79 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORM F STIKPROP SCHUKO, MAT RØD 16A/250~
82,6 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat rød
92 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Norm f stikprop schuko, mat rød 16a/250~
93,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
NORM flad stikprop, rød - Schuko
95 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
NORM flad stikprop, rød - Schuko
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk69 kr69 krKøb
2LavprisEl69 kr69 krKøb
3Proshop DK69 kr108 krKøb
4Greenline78 kr78 krKøb
5BilligVVS DK79 kr79 krKøb
6CS MEGASTORE DK82,6 kr121,6 krKøb
7Elvvs.dk92 kr92 krKøb
8MaintainIt93,75 kr93,75 krKøb
9EL-GROSSISTEN95 kr95 krKøb
10EL-NETSALG95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat rød

PriceData har fulgt prisen på NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat rød i 153 dage. Laveste pris i perioden er 49,6 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202669 kr6 kr (10%)
10. apr. 202663 kr1 kr (2%)
23. mar. 202662 kr2 kr (3%)
28. feb. 202664 kr3 kr (4%)
25. feb. 202667 kr5 kr (8%)
20. feb. 202662 kr12,4 kr (25%)
17. feb. 202649,6 kr12,4 kr (20%)
31. dec. 202562 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret