Gå til hovedindhold

NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat hvid

NORMEludstyrEAN: 5745000894000
Pris fra 43,36 krtil 75 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 31,64 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43,23 kr 2. maj

Sammenlign priser på NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43.36 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORM stikprop Schuko, mat hvid
43,36 kr
Til butik
NORM stikprop Schuko, mat hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Usorteret
Kategori: Stik og stikdåser
Farve: 1
Artikel nr.: KAS-43021
EAN: 5745000894000
Varenr.: 21688307
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, hvid
56 kr
Til butik
Norm F stikprop, schuko, med jord, hvid billede

Produktinformation

Flad stikprop med jord smart løsning til trange stederHer får du en flad stikprop med jord, som er ideel til dig, der vil have møbler tæt på væggen uden at gå på kompromis med sikkerheden. Den vinkelformede og kompakte udgave passer perfekt i Schuko-stik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NORM
Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 43x40x11 mm
EAN: 5745000894000
Varenr.: 6228068459
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, hvid
56 kr
Til butik
Norm F stikprop, schuko, med jord, hvid billede

Produktinformation

Flad stikprop til diskret og pladsbesparende installationMed denne flade stikprop får du en elegant løsning, når du ønsker at placere møbler tættere på væggen - uden at gå på kompromis med funktionalitet eller sikkerhed. Den runde, matte overflade i hvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NORM
Kategori: El-artikler
Farve: white
Størrelse: 43x40x11 mm
EAN: 5745000894000
Varenr.: 6228068459
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, hvid
56 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORM F Stikprop, Mat Hvid (Schuko standard)
56 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
NORM flad stikprop, hvid - Schuko
64,9 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
NORM flad stikprop, hvid - Schuko
64,9 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, hvid
69 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Norm f stikprop schuko, mat hvid 16a/250
71,25 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NORM stikprop Schuko - Hvid
75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat hvid
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK43,36 kr82,36 krKøb
2Greenline56 kr56 krKøb
3LampeGuru.dk56 kr56 krKøb
4LavprisEl56 kr56 krKøb
5Proshop DK56 kr95 krKøb
6EL-GROSSISTEN64,9 kr64,9 krKøb
7EL-NETSALG64,9 kr64,9 krKøb
8BilligVVS DK69 kr69 krKøb
9MaintainIt71,25 kr71,25 krKøb
10Av-Cables DK75 kr75 krKøb
11Elvvs.dk75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat hvid

PriceData har fulgt prisen på NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat hvid i 145 dage. Laveste pris i perioden er 43,23 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 43,36 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202643,36 kr
23. maj 202643,34 kr
22. maj 202643,33 kr
20. maj 202643,28 kr
13. maj 202643,24 kr
2. maj 202643,23 kr12,77 kr (23%)
20. jan. 202656 kr1 kr (2%)
8. jan. 202655 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret