Gå til hovedindhold

NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat orange

NORMEludstyrEAN: 5745000894048
Pris fra 80 krtil 95 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64 kr 3. mar.

Sammenlign priser på NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat orange og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORM F STIKPROP SCHUKO, MAT ORAN 16A/250
80 kr
Til butik
NORM F STIKPROP SCHUKO, MAT ORAN 16A/250 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Usorteret
Kategori: Stik & Stikdåser
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-43025
EAN: 5745000894048
Varenr.: 25490663
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, orange
81 kr
Til butik
Norm F stikprop, schuko, med jord, orange billede

Produktinformation

Flad stikprop til diskret og pladsbesparende installationMed denne flade stikprop får du en elegant løsning, når du ønsker at placere møbler tættere på væggen - uden at gå på kompromis med funktionalitet eller sikkerhed. Den runde, matte overflade i ora...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NORM
Kategori: El-artikler
Farve: orange
Størrelse: 43 × 40 × 11 mm
EAN: 5745000894048
Varenr.: 6228068491
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, orange
81 kr
Til butik
Norm F stikprop, schuko, med jord, orange billede

Produktinformation

Fladt stik til diskret og pladsbesparende installationMed denne flade stikprop får du en praktisk løsning, der gør det let at placere møbler tættere på væggen. Det flade design og den orange farve sikrer, at stikproppen passer ind i moderne hjem, uanset o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NORM
Kategori: Kabler
Farve: orange
Størrelse: 43 × 40 × 11 mm
EAN: 5745000894048
Varenr.: 6228068491
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORM F Stikprop, Mat Orange (Schuko standard)
81 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat orange
84 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, orange
93 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Norm f stikprop schuko, mat oran 16a/250
93,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, orange
95 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, orange
95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
NORM flad stikprop, orange - Schuko
95 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
NORM flad stikprop, orange - Schuko
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK80 kr119 krKøb
2LampeGuru.dk81 kr81 krKøb
3LavprisEl81 kr81 krKøb
4Proshop DK81 kr120 krKøb
5Elvvs.dk84 kr84 krKøb
6Greenline93 kr93 krKøb
7MaintainIt93,75 kr93,75 krKøb
8BilligVVS DK95 kr95 krKøb
9LavprisVVS95 kr95 krKøb
10EL-GROSSISTEN95 kr95 krKøb
11EL-NETSALG95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat orange

PriceData har fulgt prisen på NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat orange i 153 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 84 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 80 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202680 kr1 kr (1%)
27. maj 202681 kr1 kr (1%)
25. maj 202682 kr1 kr (1%)
11. maj 202683 kr1 kr (1%)
22. apr. 202684 kr7 kr (9%)
11. apr. 202677 kr4 kr (5%)
8. apr. 202673 kr9 kr (14%)
3. mar. 202664 kr4 kr (6%)
2. mar. 202668 kr12 kr (15%)
25. feb. 202680 kr18 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret