Gå til hovedindhold

NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat grå

NORMEludstyrEAN: 5745000894024
Pris fra 78 krtil 99 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 3. mar.

Sammenlign priser på NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat grå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, grå
78 kr
Til butik
Norm F stikprop, schuko, med jord, grå billede

Produktinformation

Flad stikprop til diskret og pladsbesparende installationMed denne flade stikprop får du en elegant løsning, når du ønsker at placere møbler tættere på væggen - uden at gå på kompromis med funktionalitet eller sikkerhed. Den runde, matte overflade i grå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NORM
Kategori: El-artikler
Farve: grey
Størrelse: 43mm x 40mm x 11mm
EAN: 5745000894024
Varenr.: 6228068475
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, grå
78 kr
Til butik
Norm F stikprop, schuko, med jord, grå billede

Produktinformation

Fladt stik til diskret og pladsbesparende installationMed denne flade stikprop får du en praktisk løsning, der gør det let at placere møbler tættere på væggen. Det flade design og den grå farve sikrer, at stikproppen passer ind i de fleste hjem, uanset om...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NORM
Kategori: Kabler
Farve: grey
Størrelse: 43mm x 40mm x 11mm
EAN: 5745000894024
Varenr.: 6228068475
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORM F STIKPROP SCHUKO, MAT GRÅ 16A/250~
78 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORM F Stikprop, Mat Grå (Schuko standard)
78 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, grå
88 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
NORM flad stikprop, grå - Schuko
89 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat grå
89 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
NORM flad stikprop, grå - Schuko
89 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Norm f stikprop schuko, mat grå 16a/250~
93,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Norm F stikprop, schuko, med jord, grå
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk78 kr78 krKøb
2LavprisEl78 kr78 krKøb
3CS MEGASTORE DK78 kr117 krKøb
4Proshop DK78 kr117 krKøb
5Greenline88 kr88 krKøb
6EL-GROSSISTEN89 kr89 krKøb
7Elvvs.dk89 kr89 krKøb
8EL-NETSALG89 kr89 krKøb
9MaintainIt93,75 kr93,75 krKøb
10BilligVVS DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat grå

PriceData har fulgt prisen på NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat grå i 178 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 16% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for NORM Flad design stikprop, schuko med jord, rund, flad - Mat grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202678 kr8 kr (11%)
14. apr. 202670 kr2 kr (3%)
11. apr. 202668 kr4 kr (6%)
9. apr. 202664 kr2 kr (3%)
3. mar. 202662 kr2 kr (3%)
28. feb. 202664 kr4 kr (6%)
14. feb. 202668 kr6 kr (10%)
13. feb. 202662 kr2 kr (3%)
11. feb. 202664 kr4 kr (6%)
6. dec. 202568 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret