Gå til hovedindhold

Noctua NF-P14s redux-900 - Kabinet køler - 140mm - Grå - 13 dBA

Pris fra 113,69 krtil 139 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 25,31 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111,43 kr 18. maj

Sammenlign priser på Noctua NF-P14s redux-900 - Kabinet køler - 140mm - Grå - 13 dBA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113.69 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua Redux NF-P14s - Indsats med blæser - 140 mm
113,69 kr
Til butik
Noctua Redux NF-P14s - Indsats med blæser - 140 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: NOCTUA
Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: NF-P14s redux-900
EAN: 4716123315261
Varenr.: 2242595
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-P14s redux-900 - Kabinet køler - 140mm - Grå - 13 dBA
121 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-p14s Redux-900 140mm Ventilator Grå, Sort
124 kr
Til butik
Noctua Nf-p14s Redux-900 140mm Ventilator Grå, Sort billede

Produktinformation

Ekstra langsom 900 rpm reducerer støj, ideel til stille kontor- og laboratorie-pc'er Høj luftstrøm på 83.7 cfm holder kabinetter og radiatorer kølige ved lav støj SSO-leje og en MTBF på 150,000 h giver langsigtet driftssikkerhed Kvadratisk 140 mm ramme passer til standardbeslag ved kabinet- eller radiator-eftermontering 3-polet 12 V-stik med et forbrug på 0.84 W, leveres med 6 års garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Blæsere
Artikel nr.: NF-P14s redux-900
EAN: 4716123315261
Varenr.: 5011050722
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua Redux NF-P14s Fan 1-pack 140 mm
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-P14s redux-900 - Kabinet køler - 140mm - Grå - 13 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-P14s redux-900 - Kabinet køler - 140mm - Grå - 13 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK113,69 kr152,69 krKøb
2Proshop DK121 kr160 krKøb
3Dustin DK124 kr210,25 krKøb
4CompuMail DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-P14s redux-900 - Kabinet køler - 140mm - Grå - 13 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-P14s redux-900 - Kabinet køler - 140mm - Grå - 13 dBA i 144 dage. Laveste pris i perioden er 111,43 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 113,69 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Noctua NF-P14s redux-900 - Kabinet køler - 140mm - Grå - 13 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Noctua NF-P14s redux-900 - Kabinet køler - 140mm - Grå - 13 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026113,69 kr
31. maj 2026113,13 kr
30. maj 2026113,5 kr
29. maj 2026113,13 kr
28. maj 2026113,4 kr
24. maj 2026112,65 kr
23. maj 2026112,55 kr
22. maj 2026112,28 kr
21. maj 2026111,8 kr
18. maj 2026111,43 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret