Gå til hovedindhold

Noctua NF-B9 redux-1600 - Kabinet køler - 92mm - Grå - 17 dBA

Pris fra 105 krtil 189 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 100 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Noctua NF-B9 redux-1600 - Kabinet køler - 92mm - Grå - 17 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua Redux NF-B9 Fan 1-pack 92 mm
105 kr
Til butik
Noctua Redux NF-B9 Fan 1-pack 92 mm billede

Produktinformation

Noctua Redux NF-B9 - Indsats med blæser - 92 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Artikel nr.: NF-B9 redux-1600
EAN: 4716123315322
Varenr.: 988680103
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-B9 redux-1600 - Kabinet køler - 92mm - Grå - 17 dBA
109 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua Redux NF-B9 - Indsats med blæser - 92 mm
118 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-b9 Redux-1600 92mm Ventilator Grå, Sort
144 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC blæser Noctua redux 92 mm - 17,6 dB, 1.600 RPM
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC blæser Noctua redux 92 mm - 17,6 dB, 1.600 RPM
-5%189 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-B9 redux-1600 - Kabinet køler - 92mm - Grå - 17 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-B9 redux-1600 - Kabinet køler - 92mm - Grå - 17 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK105 kr105 krKøb
2Proshop DK109 kr148 krKøb
3CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
4Dustin DK144 kr230,25 krKøb
5Boligcenter DK169 kr169 krKøb
6Vivas DK189 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-B9 redux-1600 - Kabinet køler - 92mm - Grå - 17 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-B9 redux-1600 - Kabinet køler - 92mm - Grå - 17 dBA i 175 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Noctua NF-B9 redux-1600 - Kabinet køler - 92mm - Grå - 17 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Noctua NF-B9 redux-1600 - Kabinet køler - 92mm - Grå - 17 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026105 kr1 kr (1%)
2. maj 2026104 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026105 kr4 kr (4%)
22. apr. 2026109 kr4 kr (4%)
15. apr. 2026105 kr3 kr (3%)
14. apr. 2026102 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026103 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026102 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026103 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026102 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret