Gå til hovedindhold

Noctua NF-A12x25 ULN - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA

Pris fra 240 krtil 369 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Noctua NF-A12x25 ULN - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A12x25 ULN - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA
240 kr
Til butik
Noctua NF-A12x25 ULN - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, størrelse: 120mm x 120mm x 25mm (HxBxD), støjniveau: 7.6 - 12.1 dBA, Air flow: max 32.8 CFM, blæser RPM: 900 - 1200 ±10%, 3 pins bundkort og 4 pins bundkort tilslutning, brun

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: NF-A12X25 ULN
EAN: 9010018100372
Varenr.: 2662219
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NF-A12x25 ULN Fan 1-pack Brun Hvid 120 mm
254 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-a12x25 Uln 120mm Ventilator Beige, Rød
-0%261 kr
Før 261,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Noctua Nf-a12x25 Uln 120mm Ventilator Beige, Rød billede

Produktinformation

Ultra-lav 1200/900 rpm-tilstand reducerer støjniveauet i støjfølsomme omgivelser Sterrox LCP blades og metalnav minimerer vibrationer og øger præcisionen 0,5 mm bladspidsafstand øger det statiske tryk på radiatorer og kølelegemer AAO frame og Flow Acceleration Channels forbedrer ydeevnen og reducerer støjniveauet Inkluderer antivibrationspuder, radiatorpakning, kabler og skruer, 6 års garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Blæsere
Artikel nr.: NF-A12x25-ULN
EAN: 9010018100372
Varenr.: 5011084385
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC-ventilator 120 mm Noctua NF-A12x25 ULN - beige/rød
349 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC-ventilator 120 mm Noctua NF-A12x25 ULN - beige/rød
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A12x25 ULN - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A12x25 ULN - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK240 kr279 krKøb
2CompuMail DK254 kr254 krKøb
3Dustin DK261 kr347,25 krKøb
4Boligcenter DK349 kr349 krKøb
5Vivas DK369 kr448 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-A12x25 ULN - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-A12x25 ULN - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA i 180 dage. Laveste pris i perioden er 231 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Noctua NF-A12x25 ULN - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Noctua NF-A12x25 ULN - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026240 kr3 kr (1%)
3. maj 2026243 kr6 kr (2%)
25. apr. 2026249 kr6 kr (2%)
21. apr. 2026243 kr3 kr (1%)
16. apr. 2026240 kr9 kr (4%)
19. feb. 2026249 kr3 kr (1%)
18. feb. 2026246 kr11 kr (5%)
16. feb. 2026235 kr2 kr (1%)
14. feb. 2026237 kr1 kr (0%)
13. feb. 2026238 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret