Gå til hovedindhold

Noctua NF-A12x25 PWM Fan 1-pack Brun Hvid 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 227 krtil 349 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Noctua NF-A12x25 PWM Fan 1-pack Brun Hvid 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A12x25 PWM - Indsats med blæser - 120 mm
227 kr
Til butik
Noctua NF-A12x25 PWM - Indsats med blæser - 120 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: NOCTUA
Kategori: Kabinet køling
Farve: 3
Artikel nr.: NF-A12X25-PWM
EAN: 9010018100396
Varenr.: 4892045
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A12x25 PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 22 dBA
249 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Noctua NF-A12x25 PWM
249 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NF-A12x25 PWM Fan 1-pack Brun Hvid 120 mm
254 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Noctua NF-A12x25 PWM-blæser, 120 mm
286 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
120 mm kabinetblæser Noctua NF-A12x25 PWM - brun/hvid (1-pak)
309 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-a12x25 Pwm 120mm Ventilator Beige, Rød
319 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
120 mm kabinetblæser Noctua NF-A12x25 PWM - brun/hvid (1-pak)
329 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Noctua NF-A12x25 PWM Fan 1-pack Brun Hvid 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk
339 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noctua NF-A12x25 PWM Fan 1-pack Brun Hvid 120 mm
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A12x25 PWM Fan 1-pack Brun Hvid 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A12x25 PWM Fan 1-pack Brun Hvid 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK227 kr266 krKøb
2Proshop DK249 kr288 krKøb
3Komplett DK249 kr249 krKøb
4CompuMail DK254 kr254 krKøb
5Teknikproffset DK286 kr335 krKøb
6Boligcenter DK309 kr309 krKøb
7Dustin DK319 kr405,25 krKøb
8Vivas DK329 kr398 krKøb
9Geekd339 kr339 krKøb
10Ultrashop349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-A12x25 PWM Fan 1-pack Brun Hvid 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-A12x25 PWM Fan 1-pack Brun Hvid 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 185 dage. Laveste pris i perioden er 222 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 235 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Noctua NF-A12x25 PWM Fan 1-pack Brun Hvid 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Noctua NF-A12x25 PWM Fan 1-pack Brun Hvid 120 mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026227 kr5 kr (2%)
19. maj 2026232 kr1 kr (0%)
18. maj 2026233 kr11 kr (5%)
26. apr. 2026222 kr20 kr (8%)
25. apr. 2026242 kr2 kr (1%)
23. apr. 2026244 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026241 kr3 kr (1%)
21. apr. 2026244 kr3 kr (1%)
17. apr. 2026241 kr3 kr (1%)
15. apr. 2026238 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret