Gå til hovedindhold

Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA

Pris fra 242 krtil 379 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 217 kr 29. maj

Sammenlign priser på Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 242 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A12X25 PWM chromax.black.swap Lüfter - 120mm
242 kr
Til butik
Noctua NF-A12X25 PWM chromax.black.swap Lüfter - 120mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: NOCTUA
Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: NF-A12x25 PWM CH.BK.S
EAN: 9010018100549
Varenr.: 7711796
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA
259 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
NOCTUA NF-A12x25 PWM CH.BK.S Blæser
259 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NF-A12X25 Computerkabinet Ventilator 12 cm Sort
293 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noctua NF-A12x25 Fan 1-pack Sort 120 mm
319 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU blæser 120 mm - Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap
359 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-a12x25 Pwm Chromax.swap Ventilator Sort
369 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU blæser 120 mm - Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK242 kr281 krKøb
2Proshop DK259 kr298 krKøb
3Komplett DK259 kr259 krKøb
4CompuMail DK293 kr293 krKøb
5Ultrashop319 kr319 krKøb
6Boligcenter DK359 kr359 krKøb
7Dustin DK369 kr455,25 krKøb
8Vivas DK379 kr458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA i 182 dage. Laveste pris i perioden er 217 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 236 kr.

Den nuværende pris på 242 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026242 kr19 kr (9%)
30. maj 2026223 kr6 kr (3%)
29. maj 2026217 kr1 kr (0%)
24. maj 2026218 kr5 kr (2%)
20. maj 2026223 kr15 kr (6%)
19. maj 2026238 kr9 kr (4%)
12. maj 2026229 kr9 kr (4%)
6. maj 2026238 kr14 kr (6%)
17. apr. 2026224 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026223 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret