Gå til hovedindhold

Noctua NF-A12x15 PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 24 dBA

Pris fra 173 krtil 212 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Noctua NF-A12x15 PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 24 dBA og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A12x15 PWM - Indsats med blæser - 120 mm
173 kr
Til butik
Noctua NF-A12x15 PWM - Indsats med blæser - 120 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: NOCTUA
Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: NF-A12x15 PWM
EAN: 9010018100082
Varenr.: 3632086
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A12x15 PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 24 dBA
173 kr
Til butik
Noctua NF-A12x15 PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 24 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, størrelse: 120mm x 120mm x 15mm (HxBxD), støjniveau: 16.8 - 23.9 dBA, Air flow: 70.8 - 94.2 CFM, blæser RPM: 450 - 1850 ±10%, PWM kontrolleret, 4 pins bundkort og 4 pins Molex tilslutning, brun

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: NF-A12x15 PWM
EAN: 9010018100082
Varenr.: 2595714
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NF-A12x15 PWM Fan 1-pack Beige Brun 120 mm
212 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A12x15 PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 24 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A12x15 PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 24 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK173 kr212 krKøb
2Proshop DK173 kr212 krKøb
3CompuMail DK212 kr212 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-A12x15 PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 24 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-A12x15 PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 24 dBA i 181 dage. Laveste pris i perioden er 173 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Noctua NF-A12x15 PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 24 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Noctua NF-A12x15 PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 24 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026173 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret