Gå til hovedindhold

Noctua NF-A12x25 LS-PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA

Pris fra 249 krtil 359 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207,56 kr 18. maj

Sammenlign priser på Noctua NF-A12x25 LS-PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A12x25 LS-PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA
249 kr
Til butik
Noctua NF-A12x25 LS-PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, størrelse: 120mm x 120mm x 25mm (HxBxD), støjniveau: 7.6 - 12.1 dBA, Air flow: 39.4 - 55.7 CFM, blæser RPM: 450 - 1200 ±10%, PWM kontrolleret, 4 pins bundkort tilslutning, brun / beige

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: NF-A12x25 LS-PWM
EAN: 9010018100556
Varenr.: 2970796
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NF-A12x25 Fan 1-pack Beige Brun 120 mm
269 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-a12x25 Ls-pwm Ventilator Beige, Rød
319 kr
Til butik
Noctua Nf-a12x25 Ls-pwm Ventilator Beige, Rød billede

Produktinformation

PWM-styring justerer hastigheden fra 450 til 2000 r/min for lydsvag køling Leverer op til 102,1 m3/h luftgennemstrømning og 2,34 mmH2O tryk for stabil varmeafledning Støjsvag adapter reducerer hastigheden til 1700 r/min og mindsker driftsstøj LCP-ramme og SSO-leje forbedrer holdbarheden, understøttet af 150 000 t MTTF 120 x 120 x 25 mm standardstørrelse, 4-polet PWM-stik passer i de fleste kabinetter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Blæsere
Artikel nr.: NF-A12X25 LS-PWM
EAN: 9010018100556
Varenr.: 5011253228
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetsblæser 120 mm - Noctua NF-A12x25, beige/brun
339 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetsblæser 120 mm - Noctua NF-A12x25, beige/brun
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A12x25 LS-PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A12x25 LS-PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK249 kr288 krKøb
2CompuMail DK269 kr269 krKøb
3Dustin DK319 kr405,25 krKøb
4Boligcenter DK339 kr339 krKøb
5Vivas DK359 kr438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-A12x25 LS-PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-A12x25 LS-PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA i 181 dage. Laveste pris i perioden er 207,56 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Noctua NF-A12x25 LS-PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Noctua NF-A12x25 LS-PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 12 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026249 kr8 kr (3%)
28. maj 2026241 kr7 kr (3%)
27. maj 2026234 kr24,37 kr (12%)
25. maj 2026209,63 kr
24. maj 2026209,81 kr
23. maj 2026209,53 kr
22. maj 2026208,88 kr
21. maj 2026208,21 kr
18. maj 2026207,56 kr1,22 kr (1%)
16. maj 2026208,78 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret