Gå til hovedindhold

Noctua NF-A12x25 5V PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 21 dBA

Pris fra 240 krtil 369 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Noctua NF-A12x25 5V PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 21 dBA og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A12x25 5V PWM - Indsats med blæser - 120 mm
240 kr
Til butik
Noctua NF-A12x25 5V PWM - Indsats med blæser - 120 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: NOCTUA
Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: LUNA-082
EAN: 9010018100259
Varenr.: 5208868
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A12x25 5V PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 21 dBA
249 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NF-A12x25 5V PWM Fan 1-pack Beige Brun 120 mm
268 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-a12x25 5v Pwm Premium Ventilator Beige, Rød
-0%331 kr
Før 331,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetblæser Noctua NF-A12x25 5V PWM 120 mm - beige/rød
339 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetblæser Noctua NF-A12x25 5V PWM 120 mm - beige/rød
359 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noctua NF-A12x25 5V PWM Fan 1-pack Beige Brun 120 mm
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A12x25 5V PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 21 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A12x25 5V PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 21 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK240 kr279 krKøb
2Proshop DK249 kr288 krKøb
3CompuMail DK268 kr268 krKøb
4Dustin DK331 kr417,25 krKøb
5Boligcenter DK339 kr339 krKøb
6Vivas DK359 kr438 krKøb
7Ultrashop369 kr369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-A12x25 5V PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 21 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-A12x25 5V PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 21 dBA i 49 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Noctua NF-A12x25 5V PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 21 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Noctua NF-A12x25 5V PWM - Kabinet køler - 120mm - Brun - 21 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026240 kr9 kr (4%)
28. maj 2026249 kr9 kr (4%)
19. maj 2026240 kr9 kr (4%)
18. maj 2026249 kr9 kr (4%)
9. maj 2026240 kr9 kr (4%)
17. apr. 2026249 kr4 kr (2%)
16. apr. 2026245 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret