Gå til hovedindhold

Neoperl Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 400 mm, rustfri stålflet

NeoperlSanitetEAN: 5708550113069
Pris fra 54 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43,36 kr 10. maj

Sammenlign priser på Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 400 mm, rustfri stålflet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange DN8 1/2 x 1/2 400 mm
54 kr
Til butik
Tilslutningsslange DN8 1/2 x 1/2 400 mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 38804604013
EAN: 5708550113069
Varenr.: 8452063
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
40 cm tilslutningslange 1/2"
55 kr
Til butik
40 cm tilslutningslange 1/2" billede

Produktinformation

PEX-slange (softpex) godkendt til koldt og varmt vand samt drikkevand. Den blødere PEX gør at slangen er mere fleksibel end en traditionel PEX, hvilket bl.a. gør montage nemmere og hurtigere. Anvendes til f.eks til cisterner, vaske- og opvaskemaskiner, ka...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Farve: steel
Størrelse: 400 mm
EAN: 5708550113069
Varenr.: 744600324
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange DN8 1/2" x 1/2" 400 mm
55,29 kr
Til butik
Tilslutningsslange DN8 1/2" x 1/2" 400 mm billede

Produktinformation

Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" - 400 mmTil koldt eller varmt drikkevand f.eks til cisterner, vaske- og opvaskemaskiner, kaffemaskiner samt blandearmaturer eller lignSoftpex med rustfri stålfletMax temperatur 90° CInkl pakninger

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5708550113069
Varenr.: 15842996846927
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Neoperl tilslutningsslange softpex 1/2" x 1/2", 400 mm
58 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 400 mm, rustfri stålflet
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 400 mm, rustfri stålflet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 400 mm, rustfri stålflet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb
2LavprisVVS55 kr55 krKøb
3EL-GROSSISTEN55,29 kr55,29 krKøb
4CompletVVS58 kr58 krKøb
5BilligVVS DK59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 400 mm, rustfri stålflet

PriceData har fulgt prisen på Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 400 mm, rustfri stålflet i 164 dage. Laveste pris i perioden er 43,36 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 54 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 400 mm, rustfri stålflet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 400 mm, rustfri stålflet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202654 kr10 kr (23%)
17. maj 202644 kr
10. maj 202643,36 kr2,48 kr (5%)
9. maj 202645,84 kr
18. apr. 202646 kr8 kr (15%)
17. apr. 202654 kr8 kr (17%)
10. apr. 202646 kr2 kr (4%)
9. mar. 202648 kr2 kr (4%)
8. mar. 202650 kr2 kr (4%)
5. mar. 202648 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret