Gå til hovedindhold

Neoperl Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 300 mm, rustfri stålflet

NeoperlSanitetEAN: 5708550113052
Pris fra 51 krtil 59 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41,16 kr 10. maj

Sammenlign priser på Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 300 mm, rustfri stålflet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange DN8 1/2 x 1/2 300 mm
51 kr
Til butik
Tilslutningsslange DN8 1/2 x 1/2 300 mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 38804603013
EAN: 5708550113052
Varenr.: 8452062
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange DN8 1/2" x 1/2" 300 mm
52,66 kr
Til butik
Tilslutningsslange DN8 1/2" x 1/2" 300 mm billede

Produktinformation

Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" - 300 mmTil koldt eller varmt drikkevand f.eks til cisterner, vaske- og opvaskemaskiner, kaffemaskiner samt blandearmaturer eller lignSoftpex med rustfri stålfletMax temperatur 90° CInkl pakninger

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5708550113052
Varenr.: 15842997502287
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
30 cm tilslutningslange 1/2"
53 kr
Til butik
30 cm tilslutningslange 1/2" billede

Produktinformation

PEX-slange (softpex) godkendt til koldt og varmt vand samt drikkevand. Den blødere PEX gør at slangen er mere fleksibel end en traditionel PEX, hvilket bl.a. gør montage nemmere og hurtigere. Anvendes til f.eks til cisterner, vaske- og opvaskemaskiner, ka...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Farve: steel
Størrelse: 300 mm
EAN: 5708550113052
Varenr.: 744600314
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NEOPERL Tilslutningsslange DN8 1/2 x 1/2 300 mm
54,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Neoperl tilslutningsslange softpex 1/2" x 1/2", 300 mm
55 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 300 mm, rustfri stålflet
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 300 mm, rustfri stålflet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 300 mm, rustfri stålflet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
2EL-GROSSISTEN52,66 kr52,66 krKøb
3LavprisVVS53 kr53 krKøb
4VVS.dk54,75 kr54,75 krKøb
5CompletVVS55 kr55 krKøb
6BilligVVS DK59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 300 mm, rustfri stålflet

PriceData har fulgt prisen på Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 300 mm, rustfri stålflet i 93 dage. Laveste pris i perioden er 41,16 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 53,55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 300 mm, rustfri stålflet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tilslutningsslange 1/2" - 1/2" 300 mm, rustfri stålflet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202651 kr1 kr (2%)
22. maj 202652 kr9,25 kr (22%)
16. maj 202642,75 kr1,59 kr (4%)
10. maj 202641,16 kr1,59 kr (4%)
9. maj 202642,75 kr9,25 kr (18%)
6. maj 202652 kr1 kr (2%)
5. maj 202653 kr1 kr (2%)
30. apr. 202652 kr1 kr (2%)
18. apr. 202653 kr
17. apr. 202653,55 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret