Gå til hovedindhold

Neoperl tilslutningsslange, PVC, 400 mm, 1/2'' x 3/8'', hvid

NeoperlSanitetEAN: 5708550156608
Pris fra 23 krtil 65 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19,34 kr 10. maj

Sammenlign priser på Neoperl tilslutningsslange, PVC, 400 mm, 1/2'' x 3/8'', hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
40 cm monteringsslange 3/8" x 1/2"
23 kr
Til butik
40 cm monteringsslange 3/8" x 1/2" billede

Produktinformation

Neoperl monteringsslange er godkendt til teknisk vand, primært som tilslutningsslange til toiletter. Data:- Dim:3/8" x 1/2"- Længde:40 cm- Farve: Hvid- Inkl. 2 stk. pakninger- Max temperatur 25 °C Må ikke anvendes til drikkevand.

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Farve: white
Størrelse: 400 mm
EAN: 5708550156608
Varenr.: 744773040
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange 1/2" - 3/8" 400 mm
24 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
400 mm Pvc-slange 3/8" x 1/2"
24,78 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Neoperl tilslutningsslange PVC 3/8" X 1/2", 400 mm
25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neoperl tilslutningsslange 1/2X3/8 400 mm pvc hvid
27 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neoperl tilslutningsslange 1/2x3/8 400 mm pvc hvid
27 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Neoperl tilslutningsslange, PVC, 400 mm, 1/2'' x 3/8'', hvid
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl tilslutningsslange, PVC, 400 mm, 1/2'' x 3/8'', hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl tilslutningsslange, PVC, 400 mm, 1/2'' x 3/8'', hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS23 kr23 krKøb
2BilligVVS DK24 kr24 krKøb
3EL-GROSSISTEN24,78 kr24,78 krKøb
4CompletVVS25 kr25 krKøb
5CS MEGASTORE DK27 kr66 krKøb
6Proshop DK27 kr66 krKøb
7vvsfittings.dk65 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neoperl tilslutningsslange, PVC, 400 mm, 1/2'' x 3/8'', hvid

PriceData har fulgt prisen på Neoperl tilslutningsslange, PVC, 400 mm, 1/2'' x 3/8'', hvid i 166 dage. Laveste pris i perioden er 19,34 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Neoperl tilslutningsslange, PVC, 400 mm, 1/2'' x 3/8'', hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Neoperl tilslutningsslange, PVC, 400 mm, 1/2'' x 3/8'', hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202623 kr1 kr (4%)
1. jun. 202624 kr1 kr (4%)
31. maj 202623 kr1 kr (5%)
26. maj 202622 kr2 kr (8%)
24. maj 202624 kr2 kr (9%)
17. maj 202622 kr2,66 kr (14%)
10. maj 202619,34 kr1,24 kr (6%)
9. maj 202620,58 kr1,42 kr (6%)
3. maj 202622 kr2 kr (10%)
18. apr. 202620 kr3 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret